Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina pieteikties mācībām un profesionāli pilnveidoties enerģētikas nozarē ar ES finansējumu

Akreditēta pieaugušo profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības iestāde „Mācību centrs Magnum” aicina strādājošos apgūt un pilnveidoties kādā no 12 enerģētikas nozares izglītības programmām, kas tiek realizētas Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācību līdzmaksājums privātpersonai vai uzņēmumam ir tikai 5% vai 10% no mācību maksas, kas mācību centra piedāvātajās enerģētikas programmās ir robežās no 45,45 eiro līdz 73,81 eiro par elektrotehniķa profesionālo kvalifikāciju, informē mācību centrs.

Pieteikties mācībām var elektroniski līdz 24. februārim. Izglītības iestādes piedāvājums enerģētikā apkopots www.mcmagnum.lv.

Līdz šim mācībās piedalījušies izglītojamie no dažādām Latvijas pilsētām – Jūrmalas, Jelgavas, Dobeles, Bauskas, Ventspils, Liepājas, Jēkabpils, Ogres un citām Latvijas pilsētām. Mācības šajā kārtā paredzēts realizēt gan attālināti, gan daļēji klātienē laikā no šī gada marta beigām. “Mācību centra Magnum” aprīkotā mācību laboratorija atrodas Jūrmalā, Bulduros, Viestura ielā 6 (Bulduru dārzkopības vidusskolas telpās).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ES finansēto mācību 7.kārtā “Mācību centrs Magnum” piedāvā apgūt 12 pieprasītas izglītības programmas enerģētikas nozarē, piemēram, iegūt kvalifikāciju ELEKTROTEHNIĶIS (iepriekš iegūta vidusskolas izglītība, 960 ak.stundu programma par 73,81 eiro) vai ELEKTROMONTIERIS (iepriekš iegūta pamatizglītība, 640 ak.stundas ar līdzmaksājumu 48,40 eiro).

Pilnveidot profesionālo kvalifikāciju programmās Ēku automatziācija, KNX (par 48,40 eiro) un Programmējamie kontrolleri (ar un bez pieredzes, par 48,40 eiro). Kā arī pievienoties pavisam jaunai un perspektīvai programmai – Elektromobiļu lādēšanas staciju izbūve un monitorings (enerģētikas nozarē strādājošiem, līdzmaksājums 48,40 eiro).

Iemaņas un prasmes ēku instalācijās un apgaismes ierīkošanā var apgūt programmās Iekšējās instalācijas elektrisko shēmu montāža (bez priekšzināšanām, līdzmaksājums 48,40 eiro) vai Apgaismes un spēka instalācijas ierīkošana (ar priekšzināšanām, līdzmaksājums 48,40 eiro).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ļoti mūsdienīga programma, kas ļaus apgūt un plānot apgaismojumu ar digitālajiem rīkiem, paredzēta pkursā Elektrisko shēmu izstrādes un apgaismojuma plānošanas digitālie risinājumi ar līdzmaksājumu 48,40 eoro.

Kas var pieteikties mācībām?

Mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbināti Latvijas iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam, tostarp jaunie vecāki bērna kopšanas atvaļinājumā, saglabājot darba attiecības, un strādājoši pensionāri, kā arī personas ar alternatīvo statusu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katrs strādājošais projekta laikā var mācīties divas reizes. Pieteikties iespējams mācībām 2 izglītības programmās, taču vienlaicīgi varēs mācīties tikai vienā izglītības programmā. Šajā kārtā mācības notiks gan attālināti, gan klātienē, tāpēc interesenti aicināti sekot līdzi izglītības iestādes sniegtajai informācijai par mācību procesa norisi un nepieciešamo materiāltehnisko nodrošinājumu.

Lai uzzinātu vairāk par programmām, var sazināties ar iestādes vadītāju, programmu dirtektoru Ainaru Knipši pa tālruni 25622523 vai rakstot uz info@mcmagnum.lv

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.