Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina pieteikties “Mājas kafejnīcu dienu” rīkošanai Jelgava novadā

Šogad jau otro reizi Jelgavas novadā tiek organizētas “Mājas kafejnīcu dienas”, kas notiks 5. un 6. augustā.Lauku partnerība “Lielupe” sadarbībā ar Jelgavas novada pašvaldību un Jelgavas reģionālo tūrisma centru aicina pieteikties dalībniekus no Jelgavas novada, kas uz vienu vai divām dienām vēlas atvērt savu “Mājas kafejnīcu”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mājas kafejnīcu dienās uz vienu nedēļas nogali pagalmi, muižas, viesu nami, lauku sētas, saimniecības, ražotnes, ziedu audzētavas vai citas vietas, kas ikdienā nav saistītas ar uzņēmējdarbību un ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, pārvēršas par kafejnīcām. Viesiem par samaksu tiek piedāvāts nogaršot vietējo ēdienu, kā arī baudīt interesantu kultūras aktīvās atpūtas vai vēstures izzinošu programmu.

Mājas kafejnīcu dienās var piedalīties ikviens interesents, kas gatavs šajās laikā uzņemt un pacienāt viesus savā sētā, dārzā, mājā, pagalmā, saimniecībā vai uzņēmumā. Dalībniekiem nav jābūt saistītiem ar ēdināšanu vai tūrismu, kā arī ir iespēja apmeklēt seminārus un apmācības.

Pieteikuma ANKETU var izpildīt līdz 2023. gada 15.maijam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar koordinatoriem Lauku partnerībā “Lielupe”:

“Mājas kafejnīcu dienas” ir reģionāla tūrisma galamērķa popularizēšanas pasākums, un to organizē LIAA Tūrisma departaments un Lauku Ceļotājs sadarbībā ar reģionu koordinatoriem.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.