Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina pieteikties “Mājas kafejnīcu dienu” rīkošanai Jelgavas novadā

Lauku partnerība “Lielupe” sadarbībā ar Jelgavas novada pašvaldību un Jelgavas reģionālo tūrisma centru aicina pieteikties dalībniekus no Jelgavas novada, kas uz vienu vai divām dienām vēlas atvērt savu “Mājas kafejnīcu”. Šogad pirmo reizi Jelgavas novadā tiek organizētas “Mājas kafejnīcu dienas”, kas notiks 6. un 7. augustā, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kas ir Mājas kafejnīcu dienas?

Uz vienu nedēļas nogali māju pagalmi, muižas, viesu nami, lauku sētas, saimniecības, ražotnes, ziedu audzētavas vai citas vietas, kas ikdienā nav saistītas ar uzņēmējdarbību un ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, pārvēršas par kafejnīcām. Viesiem par samaksu tiek piedāvāts nogaršot vietējo ēdienu, gūt lielisku garšas pieredzi, kā arī baudīt interesantu kultūras aktīvās atpūtas vai vēstures izzinošu programmu.

Kas var piedalīties Mājas kafejnīcu dienās?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Var piedalīties ikviens interesents, kas gatavs šajās dienās uzņemt un pacienāt viesus savā sētā, dārzā, mājā, pagalmā, saimniecībā vai uzņēmumā. Dalībniekiem nav jābūt saistītiem ar ēdināšanu vai tūrismu. Dalībniekiem ir plānoti semināri un apmācības.

Potenciālie dalībnieki aicināti pieteikties un aizpildīt anketu līdz 10.maijam – https://ej.uz/majas_kafejnīcas_jelgavasnovads

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar koordinatoriem Lauku partnerībā “Lielupe”:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Māju kafejnīcu dienas” ir reģionāla tūrisma galamērķa popularizēšanas pasākums, un to organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras ( LIAA) Tūrisma departaments un Latvijas Lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs” sadarbībā ar reģionu koordinatoriem.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.