Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina uz bezmaksas veselību veicinošām aktivitātēm

Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Veselības veicināšanas un atkarību profilakses nodaļa (VVAPN) no 15. līdz 26. janvārim aicina jelgavniekus piedalīties bezmaksas veselību veicinošās aktivitātēs “Veselīgs jaunais gads”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gada sākumā cilvēki mēdz pārskatīt savus ikdienas paradumus un ieviest tajos kādas pozitīvas pārmaiņas. VVAPN, uzsākot 2024. gadu, vēlas informēt jelgavniekus par veselības un slimību profilakses tēmām, kā arī veicināt veselīgu paradumu ieviešanu.

Divas nedēļas iedzīvotājiem iespējams bez maksas, anonīmi un konfidenciāli veikt HIV, sifilisa, B un C hepatīta eksprestestus, kā arī glikozes un holesterīna mērījumus. Tāpat tiks sniegta iespēja veikt asinsspiediena, pulsa oksimetra un spirometra mērījumus.

Testēšanai obligāti jāpiesakās pa tālruni 27830373, 25612545 vai e-pastu testpunkts@soc.jelgava.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt 15. janvārī pulksten 17.30 un 18. janvārī pulksten 10 iedzīvotāji aicināti piedalīties izglītojošās lekcijās “Veselīga dzīvesveida pamatprincipi”. Tajās veselības veicināšanas speciālisti dalīsies ar noderīgu informāciju, kas varētu palīdzēt savā ikdienā ieviest veselīga dzīvesveida paradumus. Pēc lekcijas būs iespēja ar bioimpedances svariem noteikt ķermeņa kompozīciju un saņemt rekomendācijas un materiālus par veselīga dzīvesveida un slimību profilakses tēmām.

Lekcijām obligāti jāpiesakās pa tālruni 27830373, 25612545 vai e-pastu veselibas.veicinasana@soc.jelgava.lv.

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde Jelgavas Sociālo lietu pārvalde

Foto: unslpash.om

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.