Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina uz deju koncertu “Lieldieniņa braukšus brauca” Dobeles pilsētas kultūras namā

16. aprīlī pulksten 16 ikviens aicināts uz kopā sanākšanas un tradīciju koncertu “Lieldieniņa braukšus brauca” Dobeles pilsētas kultūras namā, informē Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere Madara Vinkelmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Iestājoties pavasarim, gaisā virmo enerģija, kas ļauj darīt vairāk, spēt vairāk un būt kopā vairāk. Esot kopā mēs varam cits citu iedvesmot, atbalstīt un dot spēku.

Koncerta ideja ir skatāma no vairākām pusēm. No vienas puses iedvesmosim skatītāju ar Lieldienu tradīcijām, no otras puses Lielā diena tiešām mums ir liela, jo pēc ilgāka laika varam atkal visi tikties vienkopus. Apvienojot abas puses, veidojas vēl trešā – latviešu tautas dejas ir tā tradīciju un mūsu tautas daļa, ar ko lepojamies mēs. Mācāmies būt nelokāmi un kopjam to, lai šī tradīciju puse būtu mūsu labākā versija.

Koncertā “Lieldieniņa braukšus brauca” dejos BDK “Drellīši”, VPDK “Dzīpars” un SDK “Dobelnieki”. Dejotāji Dobeles pilsētas kultūras nama Lielajā zālē dalīsies sajūtās, kas šodien ir tik svarīgas. Tās ir tradīcijas, kas veido mūs un otrādi. Redzēsiet tikko radītu jaunradi, Diānas Gavares iedvesmas vadītu, ar grupas “Svīres” un Dobeles mūzikas skolas audzēkņu iedziedātiem skaņdarbiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Redzēsiet kā kolektīvi gatavojas Dziesmu un Deju svētkiem izpildot dejas no gaidāmā lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs”. Redzēsiet kā dejotāju, tā skatītāju iemīļotas dejas,” aicina Diāna Gavare, BDK “Drellīši”  un VPDK “Dzīpars” vadītāja, vadītājas asistente Liene Estere Volodka. SDK “Dobelnieki” vadītāja Agita Jansone. Koncerta idejas autore – Diāna Gavare.

Pasākuma laikā tiks filmēts un/vai fotografēts.

Pasākuma apmeklētāji tiek aicināti ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanu. 

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.