Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina uz konferenci “Skolotājs ir personība”

Jau trešo gadu Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” izglītības iniciatīva “Ziedoņa klase” aicina izglītības nozares darbiniekus uz personības izaugsmes konferenci “Skolotājs ir personība”. Konference notiks 25. oktobrī Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē, Kokaru zālē, kā arī attālināti. Konferences mērķis ir iedvesmot pirmsskolas skolotājus, skolotājus un pasniedzējus, kā arī stiprināt izglītības nozares darbinieku stāju, informē fonda “Viegli” pārstāve Kristiāna Pauliņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pēdējos gadus izglītības nozari caurvij samilzušas problēmas, tādēļ mūsu vēlme ir ne tikai to atzīt, bet arī meklēt risinājumus. Šogad, veidojot konferences programmu, domājām arvien jaunus veidus un tēmas, kas varētu palīdzēt attīstīt skolotāju personību, sniegt emocionālu atbalstu un uzlādēt izglītības nozares profesionāļus jaunajam mācību cēlienam. Par iepriekšējo gadu konferencēm esam saņēmuši daudz labu atsauksmju un interesi par nākamajiem notikumiem, tādēļ ticam, ka arī šogad pasākums būs vērtīgs un kvalitatīvs,” par konferenci stāsta “Ziedoņa klases” vadītāja Elizabete Pavlovska.

Konferencē ar lekcijām un darbnīcām uzstāsies runas pedagoģe Zane Daudziņa, teologs Kaspars Simanovičs, pilsētvides plānotājs Jānis Ķīnasts, biohakeris Kaspars Vendelis, kritiskās domāšanas treneris Juris Baltačs, horeogrāfe Lilija Lipora un citas personības.

Konferencē izskanēs tēmas, kas būs aktuālas jebkurai personībai neatkarīgi no vecuma un dzīvesvietas. Lektori un radošo darbnīcu vadītāji runās par ķermeņa atbrīvošanu un elpošanu, kritisko domāšanu un argumentāciju, enerģijas menedžmentu un kustību mākslu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Aptaujājot skolotājus, iezīmējās tēmas un lektori, kurus skolotāji labprāt šogad vēlas pasākumā redzēt un dzirdēt. Paldies lektoriem un darbnīcu vadītājiem, kuri piekrituši dalīties savās zināšanās, lai veicinātu Latvijas izglītības sistēmas darbinieku personības izaugsmi! Šobrīd personība, stāja un identitāte ir ļoti aktuālas tēmas. Un, manuprāt, svārstīgos laikos nevaram palikt vienaldzīgi pret cilvēkiem, kuri ikdienā ir kopā ar mūsu nākotni – bērniem un jauniešiem,” par konferences programmu stāsta “Ziedoņa klases” vadītāja Elizabete Pavlovska.

Plašāka informācija par konferences norisi un lektoriem pieejama “Ziedoņa klases” mājaslapā www.ziedonaklase.lv.

“Ziedoņa klase” ir Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” gaita izglītībā, realizējot Imanta Ziedoņa ideju: “Latvijai būs nākotne tikai tad, ja mēs, par spīti visiem nelabvēlīgajiem apstākļiem, pietiekami daudz spēka, līdzekļu un uzmanības veltīsim izglītībai.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Balstoties Ziedoņa muzeja pētniecībā iegūtajos materiālos, “Ziedoņa klase” piedāvā alternatīvu, pieredzē balstītu mācīšanās procesu bērniem, jauniešiem un citiem Ziedoņa daiļrades cienītājiem, kā arī vada izglītības projektus gan Latvijā, gan starptautiski.

Iniciatīvas misija ir ne tikai piedāvāt interesantas mācību stundas, bet arī atbalstīt un iedvesmot skolotājus jēgpilnu sarunu pēcpusdienās. Sarunu cikls “Skolotājs ir Personība” jau kļuvis par apmeklētu un iemīļotu ikmēneša notikumu skolotājiem no visas Latvijas, kas pieejams “Ziedoņa klases” telpās Sporta 2 kvartālā, Rīgā, gan tiešsaistē.

Plašāka informācija par visām “Ziedoņa klases” aktivitātēm sociālajos tīklos Facebook https://www.facebook.com/Ziedonaklase/ un Instagram https://www.instagram.com/ziedonaklase/, mājaslapā www.ziedonaklase.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kultūras un neformālās izglītības projekti Ziedoņa klasē realizēti sadarbībā ar AS “Attīstības finanšu institūciju “Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” un Labklājības ministrijas atbalstu.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.