Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina uz Latvijas Tūrisma informācijas tirgu

25. maijā no pulksten 9 līdz 15 Hercoga Jēkaba laukumā norisināsies IX Latvijas Tūrisma informācijas tirgus, kas pulcēs tūrisma informācijas centrus no visas Latvijas, informē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iesākoties vasaras ceļošanas sezonai Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociāciju “LATTŪRINFO” Jelgavā rīko IX Latvijas Tūrisma informācijas tirgu. Jelgavnieki un pilsētas viesi no pulksten 9 līdz 15 aicināti uz Hercoga Jēkaba laukumu, kur Latvijas TIC pārstāvji prezentēs un stāstīs par aizraujošu atpūtu ģimenes un draugu lokā tepat Latvijā. IX Latvijas Tūrisma informācijas tirgus dalībnieki būs Jelgavas, Dobeles, Bauskas, Aizkraukles, Kurzemes, Ventspils, Vidzemes piekrastes, Rīgas, Ogres, Valmieras, Madonas, Smiltenes, Gulbenes, Preiļu un Daugavpils TICi. Apmeklētāji varēs saņemt bezmaksas informatīvus tūrisma materiālus un brošūras, kā arī piedalīties viktorīnās. 

Jelgavas tūrisma informācijas centra teltī ikviens varēs uzzināt par Jelgavas vasaras sezonas jaunumiem un aktuāliem piedāvājumiem, piemēram, par ūdens tūrisma piedāvājuma papildinājumu, pasākumiem, atpūtas iespējām ģimenēm ar bērniem un saņemt vasaras piedāvājuma brošūru. Līdzās Jelgavas TIC teltij atradīsies stilizēta Jelgavas novada pietura ar īstu autobusu, kur noteiktos laikos būs iespēja virtuāli doties uz Jelgavas novadu, caur stāstiem iepazīstot Jelgavas novada vēsturi, kultūras pērles un apskates objektus.

Pasākuma organizatoru godu un pienākumu Jelgava ieguva 2023. gadā VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgū Ogrē, kur izlozes rezultātā tika noteikts nākamais tirgus organizētājs. Savukārt šogad 25. maijā pulksten 13:30 tiks izlozēts nākamā gada Latvijas Tūrisma informācijas tirgus galamērķis. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma laikā tiks veikta foto/video uzņemšana pasākumu publicitātes un sabiedrības informēšanas nolūkos, veidojot un atspoguļojot darba procesu, līdzekļu izlietojumu un nodrošinot informācijas pēctecību nākamajām paaudzēm un kultūras attīstību un kultūras mantojuma saglabāšanu. 

Papildus informācija par personu datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā, t.sk.datu subjekta tiesību uzskaitījums, pieejams tīmekļa vietnē: https://www.jelgava.lv/pasvaldiba-par-pasvaldibu-datu-aizsardziba/

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.