Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina uz tematisko tūrisma vakaru “Ar vēju matos un ceļu sirdī”

Ceturtdien, 21. aprīlī, pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies šī gada pirmais tematiskais tūrisma vakars “Ar vēju matos un ceļu sirdī”, kurā pasākuma vadītāja gide – Ina Jurģe,  interesentus iepazīstinās ar gides gaitās piedzīvoto,  iepazīstinot ar Latvijas vēsturiskajām vietām, dabu un cilvēkiem, informē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tematiskā tūrisma vakara “Ar vēju matos un ceļu sirdī” viešņa būs gide Ina Jurģe. Gides darbs ir Inas dzīvesveids, kas sākās aptuveni pirms 10 gadiem kā vaļasprieks, bet šobrīd kļuvis par pamata nodarbošanos.

Gides darbs ir ļoti daudzpusīgs – ikdienā nepieciešams sekot aktualitātēm tūrisma pakalpojumu jomā, mācīties vēsturi, mākslu, arhitektūru, psiholoģiju, attīstīt runas mākslu. Desmit gadu laikā ir piedzīvoti gan aizraujoši, gan komiski notikumi, kā arī atmiņās palikuši spilgti atgadījumi no dažādām apmeklētajām vietām.

Savā stāstā Ina dalīsies ar saviem iespaidiem par redzēto un piedzīvoto, kā viņa izsakās: “Ir aizraujoši atklāt, kā vietā, kur “nekā nav”, atrodas dārgumi – cilvēki ar brīnišķīgiem stāstiem, kuri dara, ar kuriem var lepoties, un – ejot pie viņiem, redzēt, kā mainās ceļi, takas, lauki, pļavas. Kā mainās domāšana un dzīvesveids – ejot kājām, no sākuma mazu gabaliņu un tā līdz pamalei – pa Dullā Daukas iemīto taciņu – pakāpties kalnā un pavērties pāri!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tematiskais tūrisma vakars norisināsies Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa 7. stāvā, Akadēmijas ielā 1, Jelgavā. Dalības maksa 2 eiro, pirmskolas vecuma bērniem bez maksas. Vairāk informācijas un pieteikšanās tūrisma vakaram pa tālruņiem 63005447, 25619266 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.