Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aizdomās par narkotisko vielu realizāciju policisti Ozolniekos aiztur četrus vīriešus

23. februārī Ozolniekos Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki sadarbībā ar Kriminālpolicijas biroja amatpersonām, veicot operatīvos un procesuālos pasākumus, aizdomās par narkotisko vielu iegādāšanos, glabāšanu un pārvadāšanu realizācijas nolūkā aizturēja četrus vīriešus. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana, un vīriešiem ir piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trešdien, 23. februārī, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa amatpersonas, veicot dienesta pienākumus, Ozolniekos ievēroja automašīnu „BMW 523”, kuras vadītāja braukšanas maniere šķita nepārliecinoša. Kad policisti transportlīdzekli apturēja, autovadītājs izrādīja pretošanos amatpersonu likumīgajām prasībām, līdz ar ko tika pieņemts lēmums neatliekamības kārtā veikt automašīnas un tajā esošo četru personu kratīšanu.

No automašīnas salona un personām policisti kopumā izņēma un atsavināja 31,816 g MDMA tabletes un 0,6003 g amfetamīna, kā arī zaļganbrūnas krāsas augu valsts izcelsmes vielu, kuras narkotisko un psihotropo vielu sastāvu un precīzu svaru šobrīd skaidro ekspertīzē.

Aizdomās par noziedzīgo nodarījumu saistībā ar narkotisko vielu realizāciju likumsargi aizturēja 1995., 1998., 1999. un 2001. gadā dzimušus vīriešus. Viena vīrieša dzīvesvietā tajā pašā dienā arī tika veikta kratīšana, kur tika izņemti un atsavināti elektroniskie svari un zaļganbrūnas krāsas augu valsts izcelsmes viela, kuras narkotisko un psihotropo vielu sastāvu un precīzu svaru šobrīd skaidro ekspertīzē. Jāpiebilst, ka viens no vīriešiem, jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā ar dažāda rakstura noziedzīgiem nodarījumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana, automašīnai „BMW 523” ir uzlikts arests, savukārt visiem četriem vīriešiem ir piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Par noziedzīgiem nodarījumiem saistībā ar narkotisko vielu realizāciju draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 253.1 panta trešās daļas par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu. Attiecībā uz šī panta pārkāpumiem paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.