“Alvila dēli” turpina bez zaudējumiem, Strogonovam 69 punkti graujošā uzvarā

Ar otro kārtu Jelgavas Sporta hallē turpinājās šī gada pilsētas čempionāts basketbolā, kuru organizē Sporta servisa centrs sadarbībā ar basketbola klubu “Jelgava”.

Turnīru bez zaudējumiem turpināja “Alvila dēli”, kas ar 70:64 pārspēja pirmo kārtu izlaidušo “Skandijs/ERTE Grupa”. Visu pirmo spēles daļu “Alvila dēli” kontrolēja notikumus laukumā, puslaika pārtraukumā dodoties ar plus 16. Trešajā trešdaļā “Skandijs/ ERTE Grupa” ievērojami uzlaboja metienu precizitāti, desmit minūšu laikā gūstot 26 punktus. Tā ne tikai spēja atspēlēties, bet arī prata izvirzīties nelielā vadībā. Noslēdzošajā trešdaļā “Skandijs/ERTE Grupai” uz pusi kritās rezultativitāte, kas “Alvila dēliem” palīdzēja tikt pie uzvaras. Uzvarētājiem 21 punktu iemeta Ralfs Normunds Pavārs, bet Artūrs Dreimanis, nospēlēdams visas 40 minūtes, pievienoja 15 punktus, 16 atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles. Savukārt “Valauto/Toma-noma. lv” neatstāja nekādas cerības “Vilkiem”, svinot graujošu uzvaru ar 122:77. “Valauto/Toma-noma.lv” uzvarēja trīs no četrām ceturtdaļām, katrā gūstot vismaz 31 punktu, kamēr “Vilki” divās ceturtdaļās grozā raidīja pieticīgos desmit un 15 punktus. Uzvarētāju rindās iespaidīgu statistiku savāca Uvis Strogonovs, kurš iemeta 69 (!) punktus (1 p. 0/1, 2 p. 12/14, 3 p. 15/28). Tikmēr otro zaudējumu tikpat spēlēs piedzīvojušajai komandai rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Andis Zeidmanis.

Noslēdzošajā otrās kārtas spēlē, sīvā cīņā ar 95:89 apspēlējot “NĪP”, pie pirmā panākuma tika “Doks K40+”. Puse mača ritēja ļoti līdzīgi, ne vienai, ne otrai komandai neiegūstot kaut nedaudz komfortablu pārsvaru. Pirmais puslaiks noslēdzās ar 50:49 par labu “dokiem”. Noslēdzošajā spēles daļā mazliet labāk metieni veicās tieši “dokiem”, kas ļāva maču novest līdz uzvarai. Pa 23 punktiem Riharda Piroga un Kristera Tomasa rēķinā, bet “NĪP” no zaudējuma neglāba pat Mareka Doroškevica sakrātais 31+10+6.

Trešā kārta jau šo sestdien, kad viens no dueļiem būs starp vēl zaudējumu rūgtumu neizjutušajiem “Rokijiem” un “Alvila dēliem”.

Teksts: Tomass Neuss Lucs