Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Amatā apstiprina Jelgavas reģionālā Tūrisma centra vadītāju
Šodien, 25. augustā, Jelgavas domes sēdē amatā iecelta Jelgavas pašvaldības iestādes “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs” vadītāja. Domes lēmums nosaka, ka ar 1. septembri iestādi vadīs Dace Kaņepone. Viņas kandidatūra šim amatam pagājušajā nedēļā jau atbalstīta domes Finanšu komitejas sēdē, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz šim D.Kaņepone strādāja Jelgavas novada pašvaldībā, kur vadīja Komunikācijas departamentu.

“Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs desmit gadu laikā ir piedzīvojis nozares vispusīgu attīstību, nodrošinot kvalitatīvus pakalpojumus iedzīvotājiem un uzņēmējiem. Taču vienlaikus tūrisma jomas attīstības potenciāls Jelgavas, Jelgavas novada un Zemgales kontekstā ir neizsmeļams un arvien attīstības stadijā. Nepieciešams stiprināt atbalstošu vidi, lai apritē varētu ienākt jauni viesmīlības pakalpojumu sniedzēji, it sevišķi ēdināšanas un naktsmītņu nodrošināšanas jomā. Savukārt iestādes pārraudzībā esošie objekti Vecpilsētas ielā būtu uzlūkojami ne tikai kā tūrisma informācijas vai radošā kvartāla pakalpojuma centri, bet attīstāmi kontekstā ar visas Jelgavas vecpilsētas iedzīvināšanu un tās kolorīta veidošanu, lai Jelgava iemantotu arī senatnīgu vaibstu ieskautu vidi, ar ko lepojas daudzas pilsētas un ko Jelgava neglābjami zaudējusi kara laikā,” uzskata D.Kaņepone.

Iestāde izveidota 2010. gadā, un tās uzdevums ir popularizēt plašo tūrisma piedāvājumu Jelgavā un Jelgavas novadā, kā arī apsaimniekot Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torni un māju Vecpilsētas ielā 14.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.