Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Amatu atstās Jelgavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja

Pamatojoties uz Jelgavas novada Izglītības pārvaldes vadītājas Gintas Avotiņas iesniegumu, Jelgavas novada dome 25.maijā lēma atbrīvot viņu no izglītības pārvaldes vadītājas pienākumu pildīšanas, informē Jelgavas novada pašvaldība. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar domes lēmumu, G. Avotiņas pēdējā darba diena Izglītības pārvaldes vadītājas amatā būs 30.jūnijā. Ginta Avotiņa par Jelgavas novada Izglītības pārvaldes vadītāju strādā kopš līdzšinējā Jelgavas novada izveides – 2009.gada.

Šobrīd  Jelgavas novada Izglītības pārvalde apvieno 4 struktūrvienības – Izglītības programmas nodaļu, Izglītības atbalsta nodaļu, Jaunatnes lietu nodaļu un Mūžizglītības nodaļu. Pārvalde organizē pašvaldības funkciju īstenošanu izglītībā saskaņā ar normatīvajiem aktiem, nodrošina izglītības programmu kvalitatīvu īstenošanu un atbalstu izglītojamajiem un pedagogiem, kā arī sekmē izglītības iestāžu materiālās bāzes un tehnisko resursu efektīvu izmantošanu, finanšu resursu piesaisti un racionālu apsaimniekošanu.

Dome lēma arī par Jelgavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja vietnieces izglītības jomā Vivitas Eiklones iecelšanu par Izglītības pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāju līdz laikam, kad konkursa kārtībā amatā tiks iecelts Izglītības pārvaldes vadītājs.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.