Andra Mistera “Parnu Sadam” sagaida play-off ar piecu uzvaru sēriju

Jelgavas basketbolista Andra Mistera pārstāvētais “Pafbet” Igaunijas-Latvijas Basketbola līgas klubs “Parnu Sadam” regulārā čempionāta izskaņā izcīnīja piecas uzvaras pēc kārtas, tādējādi nodrošinot 7.vietu turnīra tabulā. Izslēgšanas, jeb play-off turnīrā jelgavnieka vienībai būs jātiekas ar titulēto “Kalev/Cramo”.
Pērnavas basketbola klubs martā pēdējās piecās regulārā čempionāta spēlēs spēja izcīnīt uzvaras. Ar 85:57 tika uzvarēta “Tallina Kalev”, ar 95:61 “Rakvere Tarvas”, ar 99:79 “Latvijas Universitāte”, ar 83:82 “KK Viimsi/Sportland” un ar 84:81 “Valmiera GLASS VIA”. “Parnu Sadam”, kas pērnajā sezonā kļuva par Igaunijas vecečempioniem, regulārajā čempionātā izcīnīja 15 uzvaras un piedzīvoja 11 zaudējumus, to noslēdzot 7.vietā. Kopumā “Pafbet” Igaunijas-Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas turnīram kvalificējas astoņas no 14 dalībniecēm.
Andris Misters 2021./2022.gada sezonā aizvadīja visas 25 regulārā čempionāta spēles, caurmērā laukumā pavadot nepilnas 28 minūtes. Aizsargs sev atvēlētajā laikā vidēji guva 13,4 punktus, kļūstot par vienības trešo labāko punktu guvēju. A.Misters arī caurmērā 25 spēlēs izcīnīja 3,5 atlecošās bumbas un atdeva 2,4 rezultatīvas piespēles.
“Parnu Sadam” ceturtdaļfināla pirmajā kārtā tiksies ar Igaunijas basketbola flagmani “Kalev/Cramo”, kas regulāro čempionātu noslēdza 2.vietā, aiz “VEF Rīga”. Pirmais mačs paredzēts 29.martā Tallinā.