Andrim Misteram veiksmīga gada izskaņa, bet pauze janvārī

Divas veiksmīgas spēles aizvadījis jelgavnieks Andris Misters, kurš “Pafbet” Igaunijas-Latvijas basketbola līgas regulārajā čempionātā palīdzēja savam klubam “Parnu Sadam” izcīnīt divas uzvaras un pārtraukt piecu zaudējumu sēriju. 2022.gada sākumā pirmās divas pret “Tallina Kalev” spēles gan ir pārceltas, ko ietekmējušas covid19 pandēmijas sekas.

Decembra vidū Pērnavas basketbolisti ar 105:74 sakāva citu igauņu klubu Rakveres “Tarvas”. A.Misters laukumā devās sākuma sastāvā un nepilnās nospēlētās 30 minūtēs guva 21 punktu, kā arī izcīnījas sešas atlecošās bumbas un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles, sakrājot augstāko efektivitātes koeficientu komandā – 30.

Savukārt īsi pirms Ziemassvētkiem jelgavnieka pārstāvētais klubs spēja pieveikt sīkto BK “Ogre” ar rezultātu 83:78. Arī šoreiz A.Misteram solīds spēles laiks – 32 minūtes, kuru laikā aizsargs guva astoņus punktus un izcīnīja trīs bumbas zem groziem, palīdzot savai vienībai tikt pie piektā panākuma, kas savukārt čempionāta turnīra tabulā patlaban dod 8.vietu 14 komandu konkurencē.

Ja komandu plānus neizjauks covid19 vīruss, tad nākamo spēli Andra Mistera pārstāvētajai komandai paredzēts aizvadīt otrdien, 11.janvārī izbraukumā pret Igaunijas flagmani “Kalev/Cramo”.