Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Anulēta reģionālo mediju “TV Spektrs” un “Jelgavas televīzija” apraides atļauja

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) anulējusi apraides reģionālo mediju “TV Spektrs” un “Jelgavas televīzija” apraides atļaujas, liecina paziņojumi oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā aģentūrai LETA norādīja par “Jelgavas televīziju” atbildīgās SIA “VTV grupa” valdes loceklis, SIA televīzijas studijas “TV Spektrs” bijušais līdzīpašnieks un bijušais valdes priekšsēdētājs, kā arī esošās īpašnieces Velgas Galviņas vīrs Jānis Galviņš, apraides atļaujas anulētas, ņemot vērā, ka televīzijas laikus nav paspējušas sakārtot vajadzīgos dokumentus.

Galviņš skaidroja, ka šogad ticies ar NEPLP locekli Ievu Kalderausku, lai pārrunātu situāciju. Viņš skaidrojis, ka dokumentus laikus sakārtot nav izdevies pandēmijas apstākļu ietekmē, kā arī ņemot vērā tuva ģimenes locekļa nāvi.

“TV Spektrs” bijušais līdzīpašnieks un “VTV grupa” valdes loceklis pauda, ka pašlaik vēl nav skaidrs par TV pārraides iespējamo darbības atjaunošanu, skaidrojot, ka pats personīgi pašlaik nodarbojas biznesu arī citos segmentos – tūrismā ar viesnīcas uzturēšanu un, iespējams, drīzumā plānots sākt arī maizes cepšanas biznesu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Galviņš atklāja, ka vienīgā lieta, ko noteikti plānots izdarīt saistībā ar televīzijām, ir pārraides arhīvu digitalizēšana.

Kā liecina informācija NEPLP tīmekļa vietnē, “TV Spektrs” anulētā atļauja izdota 2017.gadā. Pārraide bijusi paredzēta Zemgales un Rīgas reģiona iedzīvotājiem, tās saturs bijis informatīvi dokumentāls un valoda – latviešu. “TV Spektrs” apraides atļaujā bija noteikts četru stundu nedēļas raidlaiks.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka SIA televīzijas studija “TV Spektrs” apgrozījums 2020.gadā bija 2004 eiro, bet zaudējumi veidoja 5021 eiro. Uzņēmums reģistrēts 1993.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2828 eiro. Kompānijas pieder Velgai Galviņai (99,01%) un Jānim Lejam (0,99%).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt “VTV grupa” 2020.gadā strādāja ar 280 eiro apgrozījumu un 1067 eiro zaudējumiem. Uzņēmums reģistrēts 1997.gadā, un tā pamatkapitāls ir 120 900 eiro. Kompānija pieder Jānim Lejam (50%), Naurim Lejam (10%) un Jānim Galviņam (10%).

Teksts: LETA

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.