Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Apliecību “Goda ģimene” varēs saņemt daudzbērnu ģimenes no Ukrainas un ārkārtas aizbildņu ģimenes

Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) izsniegtās apliecības “Goda ģimene” atlaižu piedāvājumus precēm un pakalpojumiem, ko piedāvā vairāk nekā 450 uzņēmumi un valsts iestādes visā Latvijā, varēs saņemt arī daudzbērnu ģimenes no Ukrainas, kā arī ārkārtas aizbildņu ģimenes, kuras rūpējas par bērnu vai bērniem no Ukrainas, informē SIF.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apliecība “Goda ģimene” ir īpaša SIF īstenota valsts programma daudzbērnu ģimenēm un ģimenēm, kas rūpējas par bērniem ar invaliditāti. Apliecības īpašniekiem ir iespēja saņemt izdevīgus piedāvājumus, iegādājoties preces vai pakalpojumus, tai skaitā degvielai, kancelejas precēm, atpūtas iespējām, kultūras pasākumiem, ēdināšanai, pārtikai u.c., kā arī saņemt dažādus nodokļu atvieglojumus.

Lai atbalstītu tās ģimenes ar bērniem, kas Krievijas izraisītā kara rezultātā nonākušas Latvijā, turpmāk apliecības “Goda ģimene” varēs saņemt arī:

– Ukrainas daudzbērnu ģimenes, kurām izsniegtas Latvijas D kategorijas vīzas jeb ilgtermiņa vīzas, ar priekšnosacījumu, ka ģimene Latvijā ir ieradusies ar vismaz trīs bērniem;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

persona, kura ar Bāriņtiesas lēmumu ir iecelta par ārkārtas aizbildni bērnam no Ukrainas un kuram kopā ar aizbilstamo tagad ir vismaz trīs bērni.

Vienlaikus vairāk nekā 50 programmas dalībnieku, tostarp Dailes teātris, “Circle K”, ”Fielmann”, Turaidas muzejrezervāts, BENU aptieka un citi, atsaukušies SIF aicinājumam un sagatavojuši īpašo piedāvājumu visiem Ukrainas iedzīvotājiem, kas varēs uzrādīt Ukrainas iekšzemes vai ārzemju pasi, ID karti vai citu personu apliecinošu dokumentu (nebūs nepieciešams uzrādīt apliecību “Goda ģimene”).

“Šis karš nesis sāpes lielam skaitam cilvēku, un daļa no viņiem devušies bēgļu gaitās ar pašu minimumu. Lai kaut mazliet atvieglotu dzīves uzsākšanu Latvijā, turpmāk Ukrainas daudzbērnu ģimenes un ārkārtas aizbildņu ģimenes, kuras rūpējas par Ukrainas bērniem, varēs saņemt atbalstu arī “Goda ģimene” programmas ietvaros nepieciešamajām precēm un pakalpojumiem – drēbēm, mēbelēm, grāmatām,” skaidro SIF sekretariāta direktore Zaiga Pūce.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai saņemtu apliecību “Goda ģimene”, pieteikumu var iesniegt, aizpildot veidlapu un to atsūtot uz info@godagimene.lv vai klātienē SIF birojā (Raiņa bulvāris 15, Rīga, ieeja no pagalma puses). Pieteikuma veidlapu iespējams atrast www.sif.gov.lv un www.godagimene.lv, un tā ir pieejama latviešu, ukraiņu un krievu valodās. Katra situācija tiks vērtēta individuāli, meklējot labvēlīgāko risinājumu.

Apliecības tiek izsniegtas personām no sešu gadu vecuma un ir derīgas uzrādot kopā ar personu apliecinošu dokumentu vai studenta/ skolēna apliecību.

Ar apliecības “Goda ģimene” atlaižu piedāvājumiem iespējams plašāk iepazīties: https://katalogs.godagimene.lv/ vai aplikācijā “3+ karte”.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.