“Apolona” sportistiem Latvijas čempionātā divas medaļas

Sestdien, 16. decembrī, Jelgavas sporta halle norisinājās Latvijas atklātais čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus. Jelgavas kluba “Apolons” pārstāvji izcīnīja divas medaļas.

Latvijas čempionātā sacensības notika divās grupās – open vīriešu un open sieviešu. Jelgavu pārstāvēja kluba “Apolons” vīriešu izlase. Sudraba medaļu izcīnīja starptautiskais sporta miestars Renārs Dronga svara kategorijā līdz 93 kilogramiem – viņa rezultāts ir 177,5 kilogrami. Bronzas medaļu svara kategorijā līdz 105 kilogramiem izcīnīja Artūrs Audze ar rezultātu 177,5 kilogrami.

Komandai ieskaites punktus deva arī Ronalds Linde (startēja svara kategorijā līdz 74 kilogramiem, uzrādīja rezultātu 95 kilogramus), Dmitrijs Borzovs (startēja svara kategorijā līdz 74 kilogramiem, uzrādīja rezultātu 117,5 kilogrami), Vjačeslavs Gančeris (startēja svara kategorijā līdz 83 kilogramiem, uzrādīja rezultātu 137,5 kilogrami) un Edgars Liepiņš (startēja svara kategorijā līdz 120 kilogramiem, uzrādīja rezultātu 152,5 kilogrami).

Komandu cīņā Jelgavas klubs “Apolons” ieguva 2. vietu. Kopumā startēja 18 komandas no Latvijas un daži sportisti no Lietuvas.

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde Sporta servisa centrs