Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Apstiprina Cenu un Ozolnieku pagasta apvienības pārvaldes vadītāja amata vietu

Jelgavas novada domes 12. novembra ārkārtas sēdē apstiprināja lēmumprojektu, kas paredzēja Cenu un Ozolnieku pagastiem veidot vienotu apvienības pārvaldi.

Jelgavas novada domes sēdē 5.janvārī apstiprināta Cenu un Ozolnieku pagasta apvienības pārvaldes vadītāja amata vieta, kā arī iecelta tās vadītāja pienākumu izpildītāja līdz brīdim, kad tiks apstiprināts pārvaldes vadītājs. Par pienākumu izpildītāju apstiprināta – Aļona Virviča – Jansone, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aļona Vircviča – Jansone no 2006. gada līdz 2018. gadam strādājusi Jelgavas valstpilsētas pašvaldībā par Pilsētsaimniecības būvniecības projektu vadītāju, bet no 2018. gada līdz 2021.gadam – bijušajā Ozolnieku novada pašvaldībā par būvniecības projektu vadītāju.

Nepieciešamības gadījumā Cenu un Ozolnieku pagastu iedzīvotāji aicināti sazināties ar apvienības pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāju Aļonu Virviču – Jansoni, sūtot e-pastu uz adresi alona.virvica@jelgavasnovads.lv.

Jelgavas novada domes 12. novembra ārkārtas sēdē apstiprināja lēmumprojektu, kas paredzēja Cenu un Ozolnieku pagastiem veidot vienotu apvienības pārvaldi. Tas nozīmē, ka netipiski citiem Jelgavas novada pagastiem – Cenu un Ozolnieku pagastu gadījumā apvienota pārvalde būs plašāks klientu apkalpošanas centrs ar lielāku iesaistīto speciālistu loku, lai nodrošinātu pakalpojumus lielākam iedzīvotāju skaitam kā citos pagastos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar administratīvi teritoriālā reformas rezultātā izstrādāto konceptu, Jelgavas novada teritorijas pārvaldībai un pašvaldības struktūrai sākotnējā iecere bija veidot pagasta pārvaldi jeb klientu apkalpošanas centrus katrā pagastā. Taču domes deputātu debašu un balsojuma rezultātā pašvaldības nolikums ir grozīts, paredzot, ka, ņemot vērā Cenu un Ozolnieku pagastu iedzīvotāju līdzšinējo mobilitāti, ieradumus un arī iedzīvotāju skaitu, optimālāks un efektīvāks variants ir veidot divu pagastu vienotas apvienības pārvaldi.

Domes lēmums stāsies spēkā 10.janvārī.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.