Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ar izstādi par ievērojamiem vietējiem iedzīvotājiem svin pagasta jubileju

Marts Krimūnu pagastam ir dzimšanas dienas mēnesis, kad 16.martā tiek atzīmēta pagasta dibināšanas diena. Dzimšanas dienas priekšvakarā šis notikums tika atzīmēts ar īpašas izstādes atklāšanu “Ievērojami cilvēki Krimūnu pagastā”. Izstādē var iepazīties ar 10 personībām, kuru dzīves ir saistītas ar Krimūnu pagastu, informē Dobeles novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā paskaidro Krimūnu pagasta pārvaldes vadītāja Anita Riekstiņa, pagasts šogad svin 53 gadu jubileju  kopš tā dibināšanas.

Izstādi ir izstrādājusi Krimūnu bibliotēka sadarbībā ar Dobeles novada bibliotekāru biedrību “Gaismas koks” par piešķirto finansējumu NVO biedrībām.

Izstādes veidotāji saka paldies Dobeles novada muzejam, Krimūnu tautas namam, kā arī bibliotēkas apmeklētājiem, kas dalījās ar vērtīgu, vēsturisku informāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Novēlu visiem pagasta iedzīvotājiem atrast to prieku , ko dod piederības sajūta. Lai katram ir lepnums par savu ģimeni , māju un vietu kurā jūs dzīvojiet! Esiet aktīvi un piedalīties pagasta dzīves vides uzlabošanā , jo tikai kopā mēs varam veidot labāku, skaistāku un interesantāku vietu , kurā mēs kopā dzīvojam,” sveicot pagasta ļaudis jubilejā, teic pārvaldes vadītāja.

Foto: Krimūnu pagasta pārvalde

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.