Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ar pašvaldības finansējumu padara projekta īstenošanu kvalitatīvāku

“Viennozīmīgi uzskatu šo mūsu pasākumu par ļoti labi izdevušos, arī novada  iedzīvotāji to novērtēja kā veiksmīgu,” par pagājušajā gadā rīkoto 3X3 basketbola turnīru “Cīņa par spaini” ar gandarījumu teic pasākumu organizators un Dobeles novada domes deputāts Andris Podvinskis. Viņš arī paskaidro, ka bez pašvaldības atbalsta šāda mēroga pasākumu nevarētu noorganizēt, jo tikai ar dalības maksām visus izdevumus nebūtu iespējams nosegt. “Piešķirtais finansējums palīdzēja šo turnīru veidot kvalitatīvāku,” atzīst A.Podvinskis, piebilstot, ka turnīram būtisku atbalstu sniedza arī sponsori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš ir arī gandarīts, ka šis turnīrs saņēma apbalvojumu un tika atzīts par populārāko tautas sporta pasākumu 2023. gadā.

Jāatgādina, ka augustā Dobeles sporta centrā  notika basketbola turnīrs 3X3 ar nosaukumu ‘’Cīņa par spaini”. Kopā notika četri sacensību posmi. Turnīrā piedalījās Dobeles un citu novadu komandas – Kandavas, Rīgas, Ogres, Jelgavas, Saldus, kopā 18 komandas. Šis pasākums 2023.gadā  pieteikto komandu ziņā kļuva par visjaudīgāko, ko organizējusi Dobeles novada biedrība.

Iesniedzot pieteikumu pašvaldības projektu konkursā, šī turnīra organizēšanai tika piešķirts 1000 eiro finansējums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par pašu piedalīšanos projektu konkursā, lai iegūtu finansējumu, A.Podvinskis atzīst:“Ja organizatoram deg sirds par savu rīkoto pasākumu, šāda projekta un atskaišu uzrakstīšana nav nekas īpaši sarežģīts.”

Pašlaik ir izsludināta pieteikšanās projektu konkursu finansiālajam atbalstam sporta projektiem 2024. gadā. Sporta projektu izsludināšanas laiks ir no 6.marta līdz 5. aprīlim ieskaitot. Sporta projektus var iesniegt divās kategorijās. Viena no kategorijām ir veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, iesaistot Dobeles novada iedzīvotājus un viesus sporta aktivitātes, kur viena projekta maksimālā atbalstāmā summa – 1000 eiro.

Otra kategorija projektu iesniegšanai ir – sniegt atbalstu augstu sasniegumu sportam, lai augsta līmeņa sportisti varētu gatavoties un startēt Olimpiskajās spēlēs, pasaules, Eiropas, Baltijas un Latvijas čempionātos, pasaules līmeņa prāta sporta spēlēs (sporta spēļu kvalifikācijas turnīros un finālsacensībās). Viena projekta maksimālā atbalstāmā summa – 1500 eiro. Projekta īstenošanas laiks – no 24. aprīļa līdz 15. decembrim. Kopējā sporta projektiem paredzētā summa ir 27 000 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikumus lūgums iesniegt personīgi, nogādājot Dobeles novada Sporta pārvaldē, Brīvības ielā 15, Dobelē, Dobeles novadā, LV-3701, vai elektroniski parakstītu vienā dokumentā, nosūtot uz e-pastu : sports@dobele.lv.

Informāciju sagatavoja Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto: Anete Podvinska 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.