Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Arī Dobeles novadā aktīvi piedalījās Lielajā talkā

Dobeles novada pašvaldība sadarbībā ar kustību “Lielā talka” aicināja iedzīvotājus aktīvi piedalīties savas apkārtnes un novada sakopšanā Lielajā Talkā, kas šogad notika 22. aprīlī, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī Dobeles novada domes vadība, pašvaldības administrācijas un pagastu pārvalžu darbinieki piedalījās akcijā, lai padarītu sakoptāku novada teritoriju. Talkotāji rosīgi pastrādāja gan sakopjot Ķestermežu, gan Apguldes ezera teritoriju Naudītes pagastā, gan Tērvetē, gan Aucē, un citur plašajā Dobeles novada teritorijā.

Lielās talkas koordinatore Dobeles novadā Vija Vika stāsta: “Dobeles novada domes vadība un pašvaldības administrācijas darbinieki talkā sakopa vietējiem zināmo tā saukto Dziemusvētku pļaviņu Ķestermežā starp Lazdu un Atpūtas ielām. Esmu neizsakāmi priecīga, ka dalībnieku interese par dalību talkā nesarūk, bet katru gadu, tostarp, šogad, ir nemainīgi liela”.

Lielajā Talkā bija iespējams ne tikai vākt atkritumus, bet darīt arī citus noderīgus darbus – labiekārtot māju pagalmus, atjaunot žogus, stādīt kokus un padarīt savu apkārtējo vidi pievilcīgāku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dobeles novada pagastos tika talkots 21 oficiāli pieteiktā vietā.

Foto: Dobele.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.