Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā atgriežas “Basta football”; nākamnedēļ – pirmie mači

Pēc neilga pārtraukuma šovasar Jelgavā atgriežas bezmaksas futbola turnīrs “Basta football”, kurā piedalīties aicināti bērni un jaunieši vecumā no septiņiem līdz 25 gadiem. Pirmais posms Jelgavas Pārlielupes pamatskolas sporta stadionā Loka maģistrālē 29 notiks jau nākamnedēļ – 22. jūnijā pulksten 12, bet reģistrēšanās sacensībām noritēs jau no pulksten 11. Šovasar pavisam kopā notiks četri posmi, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turnīra rīkotāji – Jelgavas pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs” norāda, ka šī ir iespēja Jelgavas bērniem un jauniešiem aktīvi pavadīt brīvo laiku, turklāt dalība pasākumā ir bez maksas.

Spēles notiks 22. jūnijā, 5. jūlijā, 2. un 16. augustā. Spēļu sākums katrā reizē ir pulksten 12, bet svarīgi atcerēties, ka reģistrācija ir no pulksten 11. Turnīrs notiks Jelgavas Pārlielupes pamatskolā.

Dalībnieki pēc vecuma tiks sadalīti trīs vecuma grupās. Vienas spēles laiks paredzēts piecas minūtes, bez vārtsarga un bez tiesneša.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības organizē “Sabiedriskais centrs” sadarbībā ar Latvijas Futbola federācijas Zemgales futbola centru.

Visu aktuālo informāciju par turnīru var iegūt Facebook.com/Jelgavas jauniešiem, Twitter.com @JelgavasJC, Instagram.com/jelgavasjauniesiem, kā arī rakstot pa e-pastu oskars.sulcs@sc.jelgava.lv vai, zvanot pa tālruni 63005443.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.