Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Atklāj jaunu “Tenax Panel” ražotni

Piedaloties Ekonomikas ministram Viktoram Valainim, Dobeles novada domes priekšsēdētājam Ivaram Gorskim un tā vietniekiem, kā arī Tenax Panel darbiniekiem un sadarbības partneriem, atklāta jauna Tenax Panel ražotne. Tā jau šī gada laikā dos iespēju dubultot eksporta tirgiem nepieciešamo produkcijas daudzumu un saražot vienu miljonu kvadrātmetru dažādu tipu sendvičpaneļu, informē Dobeles novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunās ražotnes būvniecībā un aprīkojumā investēti 13 miljoni eiro, no kuriem daļa ir pašu investīcijas, bet daļa – “Swedbank” piešķirtais finansējums.

Atklājot  jauno ražotni, “Tenax Panel” plāno ne vien dubultot ražošanas apjomus, bet arī būtiski uzlabot ražošanas efektivitāti, pāriet uz ciklisku ražošanu un palielināt dienas ražošanas kapacitāti. Uzņēmumā paredz, ka ražotne ļaus dažādot un papildināt produkcijas klāstu ar renovācijas paneļiem un jaunu ekopaneļu līniju, kas tiks veidoti no otrreiz pārstrādātiem materiāliem.

Būtiski, ka jaunās ražotnes optimālas darbības nodrošināšanai tiks radītas 30 jaunas darba vietas Dobeles novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šobrīd ir atklāta ne tikai ražotne, bet sakārtots neliels Latvijas zemes pleķītis, kur agrāk stāvēja tanki, bet tagad zaigo skaista, jauna, industriāla celtne, kas rada,” pauž uzņēmuma īpašnieks Nikolajs Kurma.

SIA “Tenax Panel” ir Baltijā un Ziemeļvalstīs viens no lielākajiem būvniecības sendvičpaneļu ražotājiem un viens no Latvijas lielākajiem eksportētājiem nozarē. 45% no uzņēmuma saražotās produkcijas tiek eksportēta uz Ziemeļeiropas tirgiem, kur šie ražojumi ir īpaši pieprasīti, pateicoties procesā ieviestajiem ilgtspējas kritērijiem.

Foto: Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.