Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Atklās izstādi “Balttour 2023”

Roberto Sardīnijā

Piektdien, 3. februārī, darbu sāks starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2023”. Trīs dienas Rīgā, Ķīpsalā ceļotāji izvēlēsies, plānos un iegādāsies ceļojumus, bet nozares profesionāļi dibinās biznesa kontaktus un bruģēs ceļu jaunām sadarbībām. Vienuviet satiksies visi, kuri ar ceļošanu ir uz tu, informē izstādes rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Balttour 2023” oficiālā atklāšanas ceremoniju notiks 3. februārī pulksten 11.00 hallē Nr. 2 uz skatuves.

Izstādes atklāšanas ceremonijā piedalīsies: ekonomikas ministre Ilze Indriksone, “airBaltic” valdes priekšsēdētājs Martins Gauss, Džovanni Kesa (Giovanni Chessa), Sardīnijas tūrisma ministrs, Fredis Bikovs, “Rīgas investīciju un tūrisma aģentūras” direktors, Iveta Strupkāja, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktora vietniece eksporta jautājumos, Ēriks Lingebērziņš, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidents, Viesturs Tīle, BT 1 valdes priekšsēdētājs.

Ceremonijas noslēgumā tiks paziņoti balvas “Gada cilvēks tūrismā 2020–2022” laureāti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No 3. līdz 5. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks izstāde-gadatirgus “Balttour 2023”. Iepazīt tuvākas un tālākas zemes aicinās vairāk nekā 300 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Turcijas, Uzbekistānas, Vācijas, Kostarikas, Ungārijas, Spānijas, Somijas, Čehijas, Indonēzijas un citām valstīm. Interesenti varēs apmeklēt arī Gruzijas, Slovākijas, Ukrainas un Melnkalnes nacionālos kopstendus. Ar savu novadu pērlēm un jaunumiem izstādē iepazīstinās arī Latgales, Zemgales, Vidzemes, Sēlijas un Kurzemes tūrisma uzņēmēji un tūrisma informācijas centri. Vienuviet – labas cenas, plaša izvēle, lieliska atmosfēra!

Vairāk: www.balttour.lv

Balttour 2023” oficiālais tūrisma galamērķis – Sardīnija

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sardīnijas ekspozīcijas (Nr. H6) oficiālā atklāšanas ceremonija notiks pulksten 12.15. Stendu atklās Sardīnijas tūrisma ministrs Džovanni Kesa (Giovanni Chessa) un Kaljāri lidostas direktors Davide Kronjaleti (Davide Crognaletti).

Savukārt pulksten 12.30 uz “Exit Rīga” stenda atklāšanu aicina Pierīgas tūrisma asociācija, bet pulksten 13.15 uz programmas “Vasaras sezona 2023” atklāšanas pasākumu aicina “Tez Tour Latvija”.

Izstādi-gadatirgu “Balttour” organizē Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darba laiks:

3. februārī – 10.00–13.00 (Profesionāļu laiks)

3. februārī – 13.00–18.00

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

4. februārī – 10.00–18.00

5. februārī – 10.00–17.00

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.