Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Atkusnī pasliktinās grants ceļu stāvoklis; asfaltētajās ielās labos bedrītes

Visā valsts teritorijā gaisa temperatūra ir virs nulles, un īpaši slideni daudzviet kļuvuši grants seguma ceļi. Meteoroloģiskā prognoze liecina, ka līdz dienas beigām gaisa temperatūra saglabāsies virs nulle grādu atzīmes un kušana turpināsies, savukārt tas veicinās grants ceļu virsmas atkušanu. Atkusnī uzturēšanas darbi nav efektīvi. Autovadītāji aicināti izvēlēties ceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot distanci. Vienlaikus ar atkusni aktualizējusies nepieciešamība labot bedrītes, un vairākās pilsētas asfaltētajās ielās šobrīd tiek organizēts avārijas bedrīšu remonts ar auksto asfaltbetonu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī uz ietvēm, kuras iepriekš klāja sniega kārta, ir irdens kūstošs sniegs. Lai mazinātu slīdēšanu, uz ietvēm tiek kaisīts smilts-sāls maisījums, bet no brauktuvju apmalēm ar tehniku tiek novākti sniega vaļņi un gādāts, lai pie gājēju pārejām nebūtu peļķu.

Vienlaikus ar atkusni aktualizējusies nepieciešamība salabot bedrītes. Asfaltētajās ielās tiek organizēts avārijas bedrīšu, kas ir lielākas par 0,1 kvadrātmetru un dziļākas par 5 centimetriem, remonts ar auksto asfaltbetonu. Šonedēļ darbi notiks Miera ielas posmā no Platones tilta līdz Aizsargu ielas rotācijas aplim, arī Pulkveža Brieža ielā, Meiju ceļā, Blaumaņa ielā, Lapskalna ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Kazarmes ielai.

Lai izvairītos no iespējamajiem negadījumiem, autovadītāji aicināti būt īpaši uzmanīgi, braucot pa vietējas nozīmes autoceļiem, izvēlēties ceļa seguma stāvoklim atbilstošu, drošu braukšanas ātrumu, ieturēt lielāku distanci, kā arī neveikt straujus manevrus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāji lūgti ziņot par problemātiskajām vietām uz ietvēm un ielām, zvanot pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departaments

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.