Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ātrumlaivu piloti savās mājās nobrauc pa 1. un 5. vietu (FOTO)

Jelgavā aizvadītas vienas no skatāmākajām sacensībām – Latvijas ātrumlaivu čempionāta posms. Mājinieku kluba “Paisums” sportisti tajā izcīnīja 1. un 5. vietu, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “.Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavā, Lielupē, 20. augustā notika Latvijas ātrumlaivu čempionāta ceturtais posms, un pavisam čempionātam būs seši posmi. Mājās 1. vietu laivu klasē “FR 1000” izcīnīja Jelgavas kluba “Paisums” pārstāvis Toms Kuķalks. “Sportistiem katrā laivu klasē jāveic trīs braucieni, un rezultāti tiek summēti. Toms visos braucienos bija otrais, bet pēdējā braucienā viņa sīvākais konkurents izstājās, un tas Tomam ļāva izcīnīt 1. vietu savā laivu klasē,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” pastāstīja Mārtiņš Lauss.

Mārtiņš pats izcīnīja 5. vietu laivu klasē “RN 2000”, “Sākums bija spraigs, bet cerīgs. Pirmajā braucienā finišēju trešais, otro braucienu iesāku labāk, bet brauciena vidū laivai salūza eļļas filtra korpuss, kā rezultātā visa karstā eļļa izsprāga pa visu laivu un man nācās braukt malā un no sacensībām izstāties. Tagad motoru gaida remonts, kas jāpabeidz līdz 10. septembrim, kad būs noslēdzošais Lietuvas čempionāta posms. Patiesībā jūtos vīlies un ceru, ka nākamgad man Jelgavā izdosies sevi labāk parādīt,” tā M.Lauss.

1. vietu laivu klasē “RN 2000” izcīnīja jelgavnieks Jānis Simanovs, kurš pārstāv Aizkraukles klubu “Motorsport77”. Līdz ar to viņš otro gadu pēc kārtas izcīnīja arī Gunta Lausa ceļojošo kausu. G.Lauss ir bijušais Jelgavas kluba “Paisums” braucējs, trīskārtējs Latvijas un divkārtējs Baltijas un Lietuvas čempions ātrumlaivu “RN 2000” klasē. Tāpēc G.Lausa ceļojošais kauss tiek pasniegts šīs klases uzvarētājam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības rīkoja Jelgavas ūdens motosporta klubs “Paisums” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs” un Latvijas Ūdens motosporta federāciju.

Foto: Eva Mellēna

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.