Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Atzinība grūtā brīdī ceļ augstu

Starp astoņiem Jelgavas izcilniekiem, kas šopavasar pilsētas svētkos tiks apbalvoti ar Jelgavas valstspilsētas augstākajiem apbalvojumiem “Goda zīme” un “Goda raksts”, ir arī Annika Andersone. Horeogrāfe, profesionālas ievirzes mūsdienu deju skolas “Benefice” direktore. Apbalvojums ir par augstu profesionālo meistarību un Jelgavas vārda popularizēšanu. Aizejošajā mācību gadā “Beneficei” aprit 25 gadi, ko tā atzīmēja ar diviem koncertiem Jelgavas kultūras namā.

No “Liesmiņas” līdz savai “Beneficei”

Pirms 25 gadiem dibinātā “Benefice” nav ierindas deju kolektīvs, kas cenšas iztikt ar pašvaldības piešķirtajiem līdzekļiem. “Benefice” ir profesionālās ievirzes mūsdienu deju skola, kas iztiek pati no saviem līdzekļiem. Tomēr “Benefices” sākums 1999. gadā un divdesmit gadu ilgs attīstības posms līdz 2019. gadam gan bija pašvaldības sistēmā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.