Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Augstkalnē durvis ver “Domu nams”

20. maijā Augstkalnē atklāts aktivitāšu centrs “Domu nams”, kur satikties, radoši izpausties un kalt plānus jaunām idejām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aktivitāšu centra “Domu nams” telpās brīvo laiku varēs saturīgi pavadīt Augstkalnes pamatskolas skolēni, spēlējot dažādas galda spēles, pildot mājas darbus, vai organizējot dažādu interešu pulciņus. Telpas būs pieejamas arī vietējo un kaimiņu pagastu iedzīvotājiem, lai organizētu un tiktos dažādu vecumu un interešu iedzīvotāji, piemēram, jaunās māmiņas, gāmatu lasītāji, šaha spēles cienītāji un citi interesenti tematiskajās pēcpusdienās un tikšanās ar dažādu jomu speciālistiem. “Domu namā” varēs organizēt meistarklases un pasākumus dažādām interesēm.

“Lielu paldies jāsaka visiem, kuri palīdzēja vietējo sapnim kļūt par īstenību, jo kā gan citādi mēs spētu turpināt ticēt sapņiem, ja tie nekad nepiepildītos? Šī jaunā, krāsainā un iztēli rosinošā vide ir tapusi, pateicoties tieši jums, idejas autori un projekta īstenotāji! Un es ceru, ka šī mūsdienīgā, modernā un mājīgā “paspārne” būs ne tikai jauka vieta, kur atnākt pavadīt brīvo laiku pēc skolas, bet arī palīdzēs bērniem un jauniešiem domāt un realizēt tādas pašas idejas – modernas, mūsdienīgas un drosmīgas! Pašvaldība noteikti turpinās atbalstīt šāda veida projektu realizēšanu novadā, saprotot, ka kvalitatīva vide un atbilstošs speciālists darbam ar jaunatni noteikti veicinās arī sadarbības, informācijas aprites un savstarpējās mācīšanās iespējas, kā arī stiprinās darba ar jaunatni sektoru novadā kopumā. Es novēlu, lai šis centrs kļūst par iemīļotu vietu, kur satikties, draudzēties, radoši izpausties un attīstīties, kā arī par “mājvietu” krāsainiem sapņiem un jaunām idejām!”, centra atklāšanā pauda Dobeles novada domes priekšsēdētājs Ivars Gorskis.

“Domu nams” tapis Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai  programmas 2014.-2020. gadam atbalstītā projekta “Augstkalnes pagasta kopienas aktivitāšu centra “Domu nams” izveide” (Nr. 22-06-AL30-A019.2201-000005) ietvaros.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekts izmaksāja 47 840,29 eiro, tai skaitā ELFLA finansējums: 43 056,26 eiro, pašvaldības līdzfinansējums: 4 784,03 eiro.

Foto: Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.