Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Augustā bērniem līdz 13 gadu vecumam Jelgavā piedāvā pludmales volejbola treniņus

No 1. līdz 24. augustam bērniem no 7 līdz 13 gadu vecumam būs iespēja Jelgavā, Pasta salā apmeklēt bezmaksas pludmales volejbola treniņus, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavniekiem jārēķinās, ka nodarbību laikā pārējiem interesentiem būs pieejami divi no četriem Pasta salas pludmales volejbola laukumiem.Treniņi notiks divas reizes nedēļā pirmdienās un trešdienās no pulksten 11 līdz 12.

Tos vadīs volejbola treneris Lauris Svars. “Vienā nodarbībā maksimālais dalībnieku skaits ir 20, tāpēc interesentiem iepriekš būs jāpiesakās,” viņš stāsta. Interesentiem uz nodarbībām jāpiesakās vismaz dienu iepriekš, rakstot trenerim L.Svaram WhatsApp pa tālruni 29776306.

Nodarbības notiks divos no četriem Pasta salas pludmales volejbola laukumiem, tāpēc pilsētniekiem jārēķinās, ka nodarbību laikā būs pieejami divi no četriem laukumiem. “Treniņos mācīsimies volejbola pamatus, augšējo, apakšējo piespēli, servi un citus elementus, kā arī attīstīsim vispārējo fizisko sagatavotību,” skaidro L.Svars, piebilstot, ka dalībniekiem līdz jāņem ūdens un cepure. Bumbas tiks nodrošinātas, bet drīkst izmantot arī savu bumbu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

L.Svars ir dzīvo Jelgavā un pats ir spēlējis volejbolu. Viņš arī strādā par volejbola treneri Ozolniekos.

L.Svara ideja par pludmales volejbola treniņiem bērniem tika atbalstīta Jelgavas pašvaldības iestādes “Sociālo lietu pārvalde” veselības veicināšanas ideju konkursā, kur ieguva līdzfinansējumu tās realizēšanai. Ieceri atbalsta arī Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.