Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Autobuss ar skolēniem noslīd no ceļa

Bremzējot pie slidena ceļu krustojuma, laukā noslīdēja autobuss, kas veda Jelgavas novada Sesavas pamatskolas skolēnus. Incidentā nav cietušo, ja neskaita zilumus no sasitumiem, ko, pēc anonīmas informācijas, autobusa salonā guva bērns, kas atradās ejā starp sēdekļiem.

Bremzējot pie slidena ceļu krustojuma, laukā noslīdēja autobuss, kas veda Jelgavas novada Sesavas pamatskolas skolēnus. Incidentā nav cietušo, ja neskaita zilumus no sasitumiem, ko, pēc anonīmas informācijas, autobusa salonā guva bērns, kas atradās ejā starp sēdekļiem. Negadījums notika pagājušajā ceturtdienā šosejas P103 Dobele–Bauska krustojumā ar vietējās nozīmes ceļu, kas ved uz Bērvircavas centru. 
Jelgavas novada pašvaldības Infrastruktūras un saimnieciskā nodrošinājuma nodaļā informē, ka P103 ir valsts nozīmes ceļš, līdz ar to atbildība par tā labiekārtošanu ir valsts akciju sabiedrības “Latvijas valsts ceļi” kompetencē. Savukārt Bērvircavas ceļš, kas krustojas ar P103, ir pašvaldības kompetencē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visu rakstu lasiet 16.decembra “Zemgales Ziņās”

Teksts: Gaitis Grūtups

Aculiecinieka foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (2)

  1. nu tak nepirkšu iespēju abonēt jūsu lapas infu. Iemesls? Jūs gribat naudu, bet paši esat haļavščiki. Kādēļ? Jo izmantojiet pixabay bildes rakstu virsrakstiem, kas ir nožēlojami un atļaujaties pat neuzrādīt autoru, kas patiesībā ir autortiesību pārkāpums. Arī iespēja, ka reiz nopirksiet bildi no manis vai jebkura cita LV fotogrāfa šaterstokā vai adobe, ir nulle. Tātad, kādēļ gan man šo vietni vispār apmeklēt.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.