Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Badmintonisti no tālām valstīm jau ieradušies Jelgavā


Lai gan Jelgavā notiekošais Pasaules reitinga badmintona turnīrs “Yonex Latvia International” sāksies tikai ceturtdien, 1.septembrī, bet jau sestdien, 27.augustā Jelgavā ieradās pirmie turnīra spēlētāji no Austrumu Timoras un Malaizijas. Pirmdien, 29.augustā viņiem pievienojās arī spēlētāji no ASV, Indijas, Taivānas, Bahreinas un Singapūras, informē turnīra “Yonex Latvia International” direktors Kristians Rozenvalds.

Bija plānots, ka 29.augustā ielidos arī spēlētāji no Vjetnamas, taču viņu reiss tika pārcelts, tāpēc viņi ielidos tikai trešdien. Jāatzīmē, ka arī Raymond Sign no Austrumu Timoras sestdien ielidoja dienu vēlāk nekā sākotnēji bija plānots, savienotā reisa kavēšanās dēļ.
Daži no tālo valstu spēlētājiem ierādās Latvijā pa tiešo no ļoti tālām valstīm, piemēram Raymond Sign no Austrumu Timoras, savukārt spēlētāji no Taivānas un Singapūras Latvijā ieradās no Francijas pilsētas Bordo, kur iepriekšējā nedēļā piedalījās Pasaules reitinga badmintona turnīrā “Victor Nouvelle-Aquitaine”.
Nākamajā nedēļā pēc “Yonex Latvia International” bija jānotiek pasaules reitinga badmintona turnīram Ukrainā, Harkivā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Man tas likās pašsaprotami, ka laikā, kad mēs varam rīkot turnīru, bet nākamais pasaules un Eiropas kalendārā ieplānotais turnīrs nevar notikt kara dēļ, mēs savā turnīrā Latvijā godinām Ukrainu un tās cietušās pilsētas un badmintona centrus,” norāda turnīra “Yonex Latvia International” direktors Kristians Rozenvalds, atgādinot, ka Kijiva, Harkiva, Mikolajiva Odesa un Dņipro ir tās piecas pilsētas, kuru vārdā ir nosaukti badmintona korti Jelgavas turnīrā.
Pēc “Yonex Latvia International”, nākamais Pasaules reitinga badmintona turnīrs notiks no 12. līdz 15.septembrim Ibizā, Spānijā. “Daļa no tālu ceļu mērojošajiem Latvijas turnīra dalībniekiem piedalīsies arī “Iberdrola Spanish International”, tādējādi Latvijā spēlētājus no Austrumu Timoras, Indijas un citām tālām valstīm varēsim redzēt ne tikai pirms Jelgavā notiekošā turnīra, bet arī vairāk nekā nedēļu pēc tā,” stāsta Kristians Rozenvads.

Foto: publicitātes
Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.