Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Bagāžnieku tirgus „Ķirpēni” ar Lieldienu pasākumu sāks savu trešo sezonu (VIDEO)

17.aprīlī pulksten 9.00 bagāžnieku tirgus „Ķirpēni” ar Lieldienu pasākumu sāks savu trešo sezonu, informē pasākuma rīkotāja – Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrības „Dace” valdes priekšsēdētāja Dace Deizija Rode.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turpmāk tirgus līdz 25.septembrim notiks katru svētdienu no pulksten 9.00 līdz 14.00. Tas atrodas starp Tērveti un Dobeli, ceļa malā Auru pagasta Ķirpēnos (GPS-56.529389, 23.32344).

Tirgotāji var pieteikties pa tālruni 29448087. Dalība fiziskām personām 5 eiro un juridiskām personām – 10 eiro. Tirgus dalības maksa tiek novirzīta labdarības projektiem.

Rīkotāji aicina ikvienu, kurš vēlas atbrīvoties no nevajadzīgām mantām – senlietām, lietotām mantām, krāmiem, grāmatām, apģērbiem -, dot tām otro iespēju un jaunu saimnieku. Gaidīti arī mājražotāji, rokdarbnieki, amatnieki, rūpniecības preču tirgotāji, stādu audzētāji un zemnieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

17.aprīlī tiek piedāvātas aktivitātes gan maziem, gan lieliem: iesim rotaļās ar Lieldienu zaķi, ripināsim Lieldienu olas, un būs dāvaniņas. Paņem līdzi savu Lieldienu olu!

Laipni tiek gaidīti viesi no Ukrainas, kuri pasākuma laikā varēs iepazīties mūsu Lieldienu tradīcijām.

Būs dzīvā mūzika – varēs padejot vai vienkārši klausīties un izbaudīt. Muzicēs divas grupas: “Kamēr zvaigznes vēl mirdz” un “Soļi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būs tējošana un piknika vietas, kur varēs cept gaļu. Ņem līdzi savu piknika groziņu!

Būs arī ziedojumu kumode, kur varēs atnest un ielikt ziedotās mantas, kas vēl var noderēt citiem cilvēkiem. Lūgums nest jaunas vai mazlietotas, bet nebojātas un tīras mantas (sadzīves lietas traukus utt.), kuras var lietot trūkumā nonākušie cilvēki.

Sīkāka informācija par tirdziņu: https://www.facebook.com/bagazniekutirgus

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Organizatore – Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrība „Dace”, Dace Deizija Rode 29448087. www.lma-dace.lv

Apmeklētājiem ieeja bez maksas.

Foto: publicitātes

Video: LTV

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.