Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Baltkrievijas Republika ir pieņēmusi atbildes sankcijas pret Eiropas Savienībā reģistrētiem transportlīdzekļiem

No 16. aprīļa pulksten 00.00 tika ieviests liegums Eiropas Savienībā (ES) reģistrētu transportlīdzekļu (automašīnu un vilcēju) kustībai pāri Eirāzijas Ekonomiskās savienības muitas robežai uz Baltkrieviju, informē VSIA “Autotransporta direkcija.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izņēmums attiecas uz transportlīdzekļu kustību caur noteiktiem kontrolpunktiem uz īpaši izveidotām vietām kravas izkraušanai / iekraušanai un puspiekabju / piekabju pārkabināšanas veikšanai. Norādītās vietas pieejamas šeit: https://www.customs.gov.by/news/vnimaniyu-perevozchikov-zaregistrirovannykh-v-evropeyskom-soyuze-3/. Baltkrievijas Republikas Valsts muitas komiteja, vienojoties ar Baltkrievijas Republikas Satiksmes ministriju, noteiks arī citas šādas vietas.

Ierobežojums netiek piemērots līdz 2022. gada 23. aprīlim ES reģistrētiem transportlīdzekļiem, kas Baltkrievijas teritorijā iebrauca līdz 2022. gada 16. aprīlim. ES reģistrētie transportlīdzekļi, kas pārvadā pasta sūtījumus un dzīvus dzīvniekus, varēs veikt pārvadājumus bez ierobežojumiem.

Latvijas satiksmes ministrs Tālis Linkaits (K) gaidāmo sankciju dēļ Latvijas autopārvadātājus jau mudināja savlaicīgi izvest autotransportu no Baltkrievijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Aicinu Latvijas pārvadātājus pabeigt iesāktos darījumus un savlaicīgi izvest autotransportu no Baltkrievijas,” sociālajos tīklos rakstīja ministrs, “saskaņā ar Baltkrievijas Transporta ministrijas sniegto informāciju aizliegums stājas spēkā ar 2022.gada 16.aprīli, bet izbraukt no Baltkrievijas varēs līdz 23.aprīlim.”

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.