Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Balvu par mūža ieguldījumu sportā Dobeles novadā saņems Pēteris Freidenfelds

Lai sveiktu Dobeles novada sportistus par nozīmīgiem un izciliem sasniegumiem sportā, 9. februārī Dobeles sporta hallē notiks pasākums “Dobeles novada pašvaldības “Sporta laureāts 2023””.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Balvu par mūža ieguldījumu sportā Dobeles novadā saņems Pēteris Freidenfelds. Pēteris ir Ričarda Nika Osīša treneris, kurš 2023. gadā ir ieguvis Eiropas U-27 čempionātā, dambretē otro vietu. Pārējos nominantus gan atklāsim pasākuma gaitā,” atklāj Dobeles novada pašvaldības Sporta pārvaldes vadītāja Linda Karloviča.

Viņa arī pastāsta, ka visvairāk pieteikumu iesūtīts nominācijām “Gada sportists/sportiste” un “Mūža ieguldījums”. Līdz 4. decembrim ikvienam bija iespēja pieteikt pretendentus konkursam “Dobeles novada pašvaldības “Sporta laureāts 2023””. Tika sasaukta darba grupa, 9 cilvēku sastāvā, kuri arī lēma par šī gada nominācijām un nominantiem.

Konkursā sportisti tiks apbalvoti šādās nominācijās – “Gada izrāviens sportā” un “Jaunā cerība sportā”, “Gada sadarbības partneris sportā” un “Gada atsaucīgākais sadarbības partneris tautas sporta pasākumos”, “Gada sportists/sportiste”, “Gada treneris Individuālajos sporta veidos” un “Gada sporta spēļu treneris/trenere”, “Gada sporta darba organizators/organizatore” un “Populārākais tautas sporta pasākums”, “Mūža ieguldījums sportā” un “Sporta meistars sporta seniors/seniore,(komanda)”, “Gada sportists/sportiste vai komanda neolimpiskajos sporta veidos” un “Gada sporta spēļu treneris/trenere”, kā arī – “Gada parasportists/parasportiste”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Starp pretendentiem ir godalgotu vietu ieguvēji gan Pasaules, gan Eiropas čempionātos.

Jāatgādina, ka pagājušajā gadā par gada sportisti kļuva Agate Rašmane, bet par sportistu – Edgars Siliņš.

Informāciju sagatavoja Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto: Uldis Varnevičs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.