Bečers nokārto trīs vārtus pret “Tukumu”

Rihards Bečers | Foto: Ruslans Antropovs

Futbola komanda “FS Jelgava” piektdienas vakarā “Optibet” Nākotnes līgas otrā apļa spēlē izbraukumā ar rezultātu 4:0 (0:0) pieveica pretiniekus no “FK Tukums 2000/TSS-2”. Jelgavnieks Rihards Bečers otrajā puslaikā guva trīs vārtus, bet tikšanās noslēgumā ar vieniem gūtiem vārtiem atzīmējās Valters Gaismiņš.

Pirmajā puslaikā jelgavniekiem neizdevās “uzlauzt” tukumnieku vārtsarga Leonarda Čevera sargātos vārtus, bet otrajā “maisam gals tika atsiets” jau otrajā minūtē.

Jelgavnieks Rihards Bečers, kurš nav guvis vārtus pēdējās piecās spēlēs, šajā spēlē atzīmējās trīs reizes – 47., 74. un 78. minūtē. Riharda rezultativitāte ļāva viņam iekļūt “Optibet” Nākotnes līgas rezultatīvāko spēlētāju desmitnieka ar astoņiem gūtiem vārtiem.

Spēles papildlaikā ceturtos vārtus guva Valters Gaismiņš, kuram šis ir pirmais panākums “FS Jelgava” sastāvā kopš pārejas no “Valmieras FK”. Valteram šajā sezonā šis ir jau septītais vārtu guvums, kas ļauj viņam ieņemt desmito vietu starp rezultatīvākiem “Optibet” Nākotnes līgas spēlētājiem.

Rezultatīvākais “FS Jelgava” spēlētājs Mārcis Peilāns ar vienpadsmit gūtiem vārtiem dala pirmo vietu starp labākajiem turnīra snaiperiem ar “Grobiņas SC/LFS” spēlētāju Deividu Dobrecovu.

“FS Jelgava” šī ir jau trešā uzvara pēc kārtas, un komanda turpina pārliecinoši ieņemt pirmo vietu turnīra tabulā. Nākošo spēli jelgavnieki aizvadīs 4. septembrī Liepājā, izbraukumā tiekoties ar saviem sīvākajiem konkurentiem par pāreju uz Virslīgu – “Grobiņas SC/LFS” futbolistiem.

“FS Jelgava” – “FK Tukums 2000/TSS-2” 4:0 (0:0)

Vārti: Rihards Bečers (47′, 74′, 78′), Valters Gaismiņš (90’+2′)

“FK Tukums 2000/TSS-2”: Leonards Čevers (G), Eduards Anševics (Iļja Atligins 75′), Kristaps Puzānovs (Dāvis Zeltiņš 46′), Daniels Latiševs, Ibrahima Ndiape Sow, Oskars Rubenis, Ikuto Gomi (Helvijs Joksts 46′), Kaspars Anmanis (Renards Krišjānis 46′), Kristaps Jansons, Kristaps Kārlis Ūzis (Ričards Penka 75′), Dāvis Bormanis (C). Rezervisti: Mārcis Videnieks, Helmuts Saulītis. Galvenais treneris: Artjoms Grudcins.

“FS Jelgava”: Raivo Stūriņš (G), Agris Glaudāns (Nakano Ryotaro 66′), Andris Deklavs (C), Kevins Cēsnieks (Raens Tālbergs 79′), Ralfs Šitjakovs, Mārcis Peilāns (Dāvis Mārcis Valmiers 66′), Dāvis Vējkrīgers, Valērijs Redjko, Rihards Bečers, Ralfs Maslovs (Valters Gaismiņš 79′), Kristaps Ričards Sleņģis (Vladislavs Žihs 46′). Rezervisti: Edgars Andrejevs (G), Kristers Skadmanis. Galvenais treneris:          Ervīns Pērkons.

Brīdinājumi: Renards Krišjānis – Ralfs Maslovs, Dāvis Mārcis Valmiers

Galvenais tiesnesis: Aleksejs Griščenko