Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Bēnes iedzīvotāji pasta pakalpojumus saņems savā dzīvesvietā pēc pieprasījuma

No 2024. gada 30. janvāra Bēnes pagasta iedzīvotāji Latvijas Pasta pakalpojumus saņems savā dzīvesvietā pēc pieprasījuma. Pastnieka apmeklējumu var pieteikt katru darbdienu, sazinoties ar Latvijas Pasta Klientu centru pa tālruni: 27008001 vai 67008001. Pastnieka vizīte ir bez maksas. Pasta pakalpojumus bez iepriekšēja pieteikuma Bēnes iedzīvotāji varēs saņemt arī Dobeles 1. pasta nodaļā, kas atrodas Tirgus laukumā 4, Dobelē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Transformējot Latvijas Pasta darbību uz mūsdienīgu un ilgtspējīgu, kā arī pielāgojot to reālām klientu vajadzībām, Bēnes iedzīvotāji turpmāk pasta pakalpojumus saņems ekonomiski saimnieciskā un klientiem īpaši draudzīgā veidā – dzīvesvietā pēc pieprasījuma. Pasta pakalpojumus varēs saņemt arī Dobeles 1. pasta nodaļā.

Pastnieka sniegtie pasta pakalpojumi klienta dzīvesvietā ir izdevīgi, droši un ērti, jo pastnieks klienta dzīvesvietā sniedz tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta nodaļā: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā u.c.

Saņemot aicinājumu par sūtījuma izņemšanu, Bēnes iedzīvotāji var pieteikt sūtījuma bezmaksas piegādi savā dzīvesvietā, piesakot to pa tālruni 27008001 vai 67008001. Bez iepriekšēja pieteikuma sūtījumus var saņemt arī Dobeles 1. pasta nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ērtākai sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai, Bēnes iedzīvotāji tiek aicināti izmantot Latvijas Pasta pakomātus, kas atrodas Dobelē, Jāņa Čakstes ielā 1 un Muldavas ielā 3A. 

Bēnes iedzīvotājiem, kuri izmanto PNS pakalpojumu, Latvijas Pasts piedāvā arī VISA maksājumu debetkartes priekšrocības. Ar šo karti, kas ir saistīta ar PNS kontu, var norēķināties tirdzniecības vietās un iepirkties internetā, kā arī izņemt skaidru naudu gan pasta nodaļās, gan jebkurā bankomātā.

Bēnes iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām tiek informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs. Jautājumu gadījumā par Latvijas Pasta sniegtajiem pakalpojumiem klienti aicināti sazināties ar Latvijas Pasta Klientu centru – tālrunis 67008001 vai 27008001; e-pasta adrese: info@pasts.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju sagatavoja VAS “Latvijas Pasts”

Foto: unsplash.com un VAS “Latvijas Pasts

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.