Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Bērni no Ukrainas piedalās Jelgavas jaunrades nama “Junda” nodarbībās

Šodien jaunrades nams “Junda” organizēja dažādas radošas bezmaksas nodarbības bērniem no Ukrainas, kuri kopā ar vecākiem pagaidu mājas rod Jelgavā. Uz nodarbībām bija ieradušies aptuveni 20 bērni, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Jundas” direktores vietnieks Māris Kalniņš stāsta, ka šodien bērni tika iepazīstināti ar trīs pulciņiem: keramiku, pavediena tēlniecību, kas ir zīmēšana ar 3D pildspalvu, un LEGO robotiku. Uz nodarbībām ieradās aptuveni 20 bērni, kuri kādā no trīs pulciņiem darbojās divas stundas.

Vecāki un bērni ir informēti arī par citām “Jundas” piedāvātajām nodarbībām un iespēju tajās iesaistīties.

Šodienas nodarbības tika aizvadītas radošā atmosfērā. Izpausties keramikas nodarbībā izvēlējās tikai meitenes, sākumā kopā ar skolotāju tika izdomāts, ka tiks taisīta krūze vai bļoda, pēc tam meitenes ķērās klāt pašam tapšanas procesam. Savukārt pavediena tēlniecībā jeb zīmēšanā ar 3D pildspalvu interesi izrādīja gan meitenes, gan zēni, kuri izvēlējās paraugus un no tiem veidoja savus 3D zīmējumus. Šo nodarbību vadīja “Jundas” direktore Ilze Jaunzeme, kura palīdzēja bērniem zīmēšanas procesā. Liela interese tika izrādīta arī par LEGO robotiku, kur bērniem bija iespēja izmēģināt kaut ko jaunu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat “Jundā” bija ieradusies jaunā māmiņa no Ukrainas, kura interesējās par aktivitātēm mazuļiem, speciālisti individuāli viņu iepazīstināja ar “Jundas skola mazajiem”.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.