Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Bērni un seniori aicināti uz bezmaksas treniņiem pilsētvidē

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde aicina seniorus un bērnus no septiņu gadu vecuma piedalīties bezmaksas veselību veicinošās aktivitātēs. Vingrošanas nodarbības senioriem notiek trešdienās līdz 16. augustam, bet bērnu treniņi notiks trešdienās no 28. jūnija līdz 30. augustam, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vingrošanas nodarbības senioriem ir zemas intensitātes vingrošanas nodarbība, kuras mērķis ir uzlabot senioru fizisko veselību un veicināt emocionālo labsajūtu. Tiks iekļauti vingrinājumi visām muskuļu grupām, kā arī dažādi elpošanas un relaksācijas vingrinājumi.

Nodarbības, kuras vadīs trenere Līva Tihovska, notiek trešdienās no pulksten 17.30 līdz 18.30 Jelgavas pils saliņā (Gubernatora saliņā). Senioriem uz nodarbību līdzi jāņem savs vingrošanas paklājiņš.

Bērnu treniņu mērķis ir iesaistīt bērnus regulārās fiziskās aktivitātēs, nodrošinot gan fiziskās, gan garīgās veselības veicināšanu. Nodarbībās tiks integrētas dažādas spēles un aktivitātes, kā arī vingrinājumi vispārējās fiziskās sagatavotības veicināšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbības notiks bērnu rotaļu un atpūtas pilsētiņā Uzvaras parkā trešdienās no 28. jūnija. Nodarbības laiks – no pulksten10 līdz 10.50. Bērnu treniņus vadīs Rita Saltuma.

Uz nodarbībām iepriekš nav jāpiesakās. Nepiemērotu laikapstākļu gadījumā nodarbības var tikt pārceltas. Aktuālā informācija tiks publicēta “Facebook” lapā “Veselības veicināšana Jelgavā”.

Nodarbības organizē Jelgavas Sociālo lietu pārvalde.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.