Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Bērnu deju kolektīvs “Avotiņš” aicināja draugus uz pirmo SADANCI

2. martā biedrība “Tērvetes Avotiņš” sadarbībā ar Tērvetes kultūras namu organizēja savu pirmo bērnu deju kolektīva “Avotiņš” SADANCI “Viss ir tikko sācies un vēl pavisam balts”, informē Dobeles novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai viss būtu drošāk un svinīgāk, koncertā piedalīties mazie “Avotiņa” dejotāji un kolektīva vadītāja Aiga Muzikante bija ielūgusi draugu kolektīvus no Jelgavas pilsētas 4. sākumskolas bērnu deju kolektīvu, vadītāja Ieva Karele, un bērnu deju kolektīvu “Drellīši” no Dobeles, vadītāja Sanita Prese.  

Teju 100 mazie dejotāji vecumā no 2 līdz 12 gadiem pavasarīgu noskaņu koncertā priecēja ne tikai savus vecākus, bet arī kuplu skatītāju skaitu.

Kā vecāki raksta: “Paldies un visu cieņu dalībniekiem – par līdzdalību, gatavošanos, palīdzību, pacietību, ieguldīto darbu! Sirdis gavilē, redzot jaunos māksliniekus tik talantīgus!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vienlaikus vecāki no sirds paldies saka arī biedrības un bērnu deju kolektīva atbalstītājiem – Alus darītavai “Tērvete”, Lauksaimniecības kooperatīvajai sabiedrībai “Dāmnieki”, SIA “Dauzas”, SIA “SigusB”, ADDO Defense un Kristīnes picērijai.

Sirsnīgs paldies arī Tērvetes kultūras namam par sadarbību, atbalstu un skaisti noformēto skatuvi, uz kuras bērnu deju kolektīvs “Avotiņš” nākošo reizi kāps 1. aprīlī Lieldienu noskaņās.

Foto: no biedrības arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.