Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Bērnu izklaides ziemas brīvlaikā: TOP 9 idejas

Pavisam nedaudz, un drīz baudīsim īstus ziemas priekus un svinēsim veselu gadu gaidītos Ziemassvētkus. Bērnu prieku paspilgtina arī gaidāmais bērnu brīvlaiks, kas svētkos ilgt veselas 2 nedēļas. Tieši tad daudziem vecākiem galvā sāk rosīties domas: ko darīt un kur aizbraukt ar bērniem? Ko apskatīt un kā kopā lieliski pavadīt laiku?

Lai brīvdienas nešķistu garlaicīgas un tukšas, izmantojiet iespēju un dodieties ārpus mājas kopā ar bērniem! Apskatīsim 9 foršas vietas, kuras apmeklēt skolēnu brīvlaika laikā.

Izlaušanās jeb kvestu istaba
Escape Room Riga piedāvā daudzveidīgas izlaušanās spēļu istabas jebkurai gaumei un ar dažādiem sarežģītības līmeņiem. Tur var droši doties ar visu ģimeni, un kopā mēģināt atrisināt istabas mistēriju. Kvesti ir labs veids, kā saliedēt komandu un iegūt daudz pozitīvu emociju.

Mini Zoo
Ziemas laikā daudzi zoodārzi gaida savus viesus, jo šajā laikā krietni samazinās apmeklētāju skaits. Ziemā apmeklētājiem ir pieejami arī briežu dārzi, piemēram, “Safari Parks More” vai “Z/s Dobelnieki briežu dārzs”. Viesus mīļi gaida arī “Siguldas Zoo”, ko var apvienot arī ar Rāmkalnu apmeklējumu.

Akvaparks

Bērni ir sajūsmā par ūdens priekiem, īpaši ziemā! Izvēloties no dažādiem parkiem, ieskatieties “Līvu akvaparks”, “Vichy ūdens parks” (Lietuva) vai “Atlantis H2O” (Igaunija) piedāvājumā.

Boulings
Tā ir klasiska spēle, kas spēj aizraut ikvienu no maza līdz lielam. Sacensību garā notiekošā spēle ļauj sekot līdzi rezultātam un sacensties savā starpā par pirmo vietu. Dodieties uz tagad populāro “O’LEARYS” boulingu!

Ģimenes izjāde
Zirgu stallis „Kumeļi” piedāvā brīnišķīgu ekskursiju un arī izjādi visai ģimenei. Jums būs iespēja tuvāk iepazīt zirgus un viņu ikdienas dzīvi, pabarot un apkopt tos, kā arī sagatavot treniņam. Tiem, kuri vēlēsies, būs iespēja doties jaukā izjādē – jāt var visi ekskursijas dalībnieki, sākot no 3 gadu vecuma.

Ekskursija uz ražotni
Varbūt jūs nezinājāt, bet daudzas ražotnēs, piemēram, “Laima”, “Karameļu darbnīca”, “Lāči” piedāvā aizraujoši gardas ekskursijas visai ģimenei, kur kopīgiem spēkiem var kaut ko pagatavot un, protams, nogaršot.

Gleznošana ar krāsām
Mākslinieces Ingas Jurānes vadītajā „9OTAS” darbnīcā notiek radošas nodarbības, kurās iespējams apgūt zīmēšanas, gleznošanas un veidošanas prasmes ikvienam ģimenes loceklim.

Ufogolf spēle
UFOGOLF jeb disku golfs ir “lidojošā šķīvīša” spēle, kas tiek salīdzināta ar frisbiju, un to ir iespējams izmēģināt arī ziemā! Brīnišķīga ideja vienas dienas aktivitātēm kopā ar bērniem – brauciet uz Mežaparka “Ufogolf”!

Virtuālās realitātes telpa
Izmēģiniet visaizraujošākās un jaunākās virtuālās realitātes spēles kopā ar bērniem! Nokļūstiet sniegotos kalnos, kosmosa dzīlēs vai trakojošos amerikāņu kalniņos un izbaudiet jautrību. Mēs iesakām ielūkoties “VR Gaming” vai “VR Room”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.