Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Bezmaksas nodarbībā varēs apgūt dzimtas koka pētniecību

Pirmdien, 11. decembrī, pulksten 17.30 Sabiedriskā centra zālē Skolotāju ielā 8 notiks dzimtas koka veidošanas meistarklase. Bezmaksas lekciju un praktisko nodarbību vadīs pirtniece, dzimtas pētniece un neirografikas speciāliste Diāna Baumane. Viņa jelgavniekus iepazīstinās ar dzimtas koka pētniecību un veidošanu. Nodarbībai lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni 27839914. Vietu skaits ir ierobežots.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz nodarbību dalībnieki aicināti ņemt līdzi jebkādus savas dzimtas datus – vēstures aprakstus, dzimšanas un miršanas datus, informāciju par senču dzīvesvietu un citus materiālus, kā arī jau radītus dzimtas koka zīmējumus, ja tādi ir. Dzimtas koka veidošanai būs nepieciešams lielformāta papīrs, un tas arī jāpaņem līdzi. Savukārt tie, kuri vēlas darboties interaktīvi, aicināti ierasties ar personīgo datoru, jo nodarbībā lektore iepazīstinās ar noderīgām interneta vietnēm, kur meklēt informāciju dzimtas izpētē.

Lekcija notiks projektā “Esam aktīvi – 2023”, ko realizē biedrība “Jelgavā 21. gadsimts” sadarbībā ar iestādi “Sabiedriskais centrs” un ar Jelgavas valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Informāciju sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādeSabiedriskais centrs

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.