Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Bibliotēkā – košs un krāsains karnevāls

Jelgavas Pilsētas bibliotēkas izstāžu galerijā divpadsmit mākslinieču kolektīvs aicina apskatīt košu, krāsainu un dzīvespriecīgu izstādi “Karnevāls,”informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mākslinieces ir jelgavnieces vai kādā dzīves posmā ir bijušas saistītas ar Jelgavu. Izstādē piedalās Ivanda Spulle-Meiere, Asnate Marts Zutere, Anda Buškevica, Anna Kaltigina, Dita Veģe, Inga Rudzīte, Jana Mikosa, Mairita Mašala, Inita Vilks, Inta Paulsone, Ludmila Grīnberga un Nellija Skujeniece.

Izstādes darbi veidoti dažādās tehnikās – tur apskatāmi gleznojumi, grafikas, kolāžas, asamblāža, vitrāža un tēlniecības darbs. Tos visus vieno asociācijas par karnevālu un ar to saistīto maskēšanos.

Mākslinieces ir domubiedres, kurām izveidojusies laba sadarbība arī citos projektos. Iepriekš bibliotēkā jau bija apskatāmi mākslinieču darbi, ko vienoja tēma “Kaķi. Pavasaris”. Savukārt izstāde “Iebrauc manā dārzā kluss..”, kas atklāj  dārza daudzveidīgo būtību ne tikai bagātīgajā ražā, bet arī noskaņās un sajūtās, vispirms bija redzama Jelgavā, bet tagad papildinātā veidā apmeklētājiem pieejama Dobeles muzejā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstāde bibliotēkā apskatāma līdz mēneša beigām un to var apmeklēt, uzrādot Covid-19 vakcinācijas/pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

 Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.