Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Bibliotēkas apmeklētājiem pieejams lifts

Jelgavas Pilsētas bibliotēkā Akadēmijas ielā 26 izbūvēts lifts, un tas būtiski uzlabojis vides pieejamību. Tagad ēkas otro un trešo stāvu ērti var apmeklēt arī cilvēki ar kustību traucējumiem un vecāki ar bērnu ratiņiem, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Pilsētas bibliotēkas vadītāja Lāsma Zariņa stāsta, ka lifts iestādes apmeklētājus pārvadā jau nedēļu un tieši vecāka gadagājuma cilvēki to novērtē ļoti atzinīgi.

“Šobrīd ar liftu var nokļūt bibliotēkas otrajā un trešajā stāvā, taču, kad tiks izremontēts ceturtais, varēs nokļūt arī tur,” stāsta bibliotēkas vadītāja, uzsverot, ka līdz ar lifta izbūvi ēkā būtiski uzlabota vides pieejamība – nu lasītavu 2. stāvā, Nozaru literatūras abonementu, pasākumus Krišjāņa Barona zālē un mācību klasi 3. stāvā pilnvērtīgi var apmeklēt un citus pakalpojumus saņemt arī cilvēki ar kustību traucējumiem un ģimenes ar maziem bērniem ratiņos.

Konkursa kārtībā liftu izbūvēja SIA “Tools Vendor” par vairāk nekā 240 tūkstošiem eiro. Tas izdarīts par pašvaldības budžeta līdzekļiem, ņemot ilgtermiņa aizņēmumu Valsts kasē.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.