Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Biedrība “Zemgales tūrisma asociācija” izveidojusi piecas reģionālas nodaļas un ievēlējusi jaunu valdi

Inese Turkupole-Zilpure

kgadējā biedrības “Zemgales tūrisma asociācija” (ZTA) kopsapulcē, kas notika “Zoom” vidē, apstiprināta asociācijas attīstības stratēģija 2021.-2024. gadam, izveidotas piecas reģionālās nodaļas (Dobelē, Jelgavā, Bauskā, Aizkrauklē un Jēkabpilī) un ievēlēta jauna valde, informē valdes priekšsēdētāja Inese Turkupole-Zilpure.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai stiprinātu asociācijas stratēģiskās darbības virzienus, definētu prioritātes un īstenotu aktivitātes, kas vērstas uz asociācijas kā organizācijas iekšējās kapacitātes stiprināšanu, iesaisti reģionālā un nacionālā līmeņa tūrisma politikas īstenošanā un tūrisma vides attīstību Zemgalē, 2021.gada vasarā Biznesa augstskolas “Turība” asociētā profesora Ērika Lingebērziņa vadībā, tika izstrādāta asociācijas stratēģija 2021.-2024.gadam. Tājā asociācijas attīstība iedalīta divos galvenajos virzienos – veikt darbības, kas vērstas uz pašas organizācijas attīstību, tajā skaitā biedru attiecību veidošanu, to interešu pārstāvniecību un plašāku tūrisma un viesmīlības pakalpojumu sniedzēju iesaisti ZTA aktivitātes un ZTA darbības galveno virzienu pilnveidi un tālāku attīstību, kas vērsta uz tūrisma piedāvājuma pozicionēšanu un popularizēšanu vietējā un starptautiskā tūrisma tirgū un tūrisma produktu attīstības veicināšanu.

ZTA reģionālās nodaļas tika izveidotas ar mērķi īstenot asociācijas kopīgo mērķu sasniegšanu, veicinot tūrisma uzņēmēju ciešāku sadarbību un iesaisti reģiona tūrisma nozares attīstībā.
Nodaļu uzdevums ir:

  • iesaistīt tūrisma pakalpojumu sniedzējus ZTA biedru rindās, lai īstenotu asociācijas mērķus;
  • veidot jaunus, tematiskus tūrisma produktus nodaļas ietvaros vai sadarbojoties plašākā reģionā;
  • nodrošināt patstāvīgu un atgriezenisku saikni starp nodaļām, ZTA valdi un biedriem;
  • pārstāvēt savas nodaļas teritorijā esošo tūrisma pakalpojumu sniedzēju intereses ZTA valdē.

Jaunā ZTA valde tika ievēlēta pēc reģionālo nodaļu principa, kur nodaļas valdes priekšsēdētājs ir arī ZTA valdes loceklis. Biedru kopsapulce apstiprināju šādu valdi:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • Dace Laizāne (Dobeles pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra uzņēmējdarbības speciāliste, “Tērvetes vīni” saimniece, ZTA Dobeles novada reģionālās nodaļas vadītāja);
  • Justīne Pielēna-Pelēna (Jelgavas reģionālā tūrisma centra speciāliste, ZTA Jelgavas novada reģionālās nodaļas vadītāja);
  • Inese Turkupole-Zilpure (Bauskas novada Uzņēmējdarbības un mārketinga departamenta Tūrisma informācijas centra vadītāja, ZTA Bauskas novada reģionālās nodaļas vadītāja);
  • Anita Šmite (Aizkraukles novada Tūrisma nodaļas vadītaja, ZTA Aizkraukles novada reģionālās nodaļas vadītāja);
  • Laura Trukšāne (Jēkabpils novada Tūrisma informācijas centra vadītāja, ZTA Jēkabpils novada reģionālās nodaļas vadītāja).

Valde no sava vidus par valdes priekšsēdētāju ievēlēja Inesi Turkupoli-Zilpuri.

Jaunā valde jau tikusies vairākās sēdēs un strādā pie vairākām aktivitātēm – 2022. gada Zemgales tradicionālo un nozīmīgāko pasākumu apkopojuma, informatīvā semināra “Zemgales tūrisma jaunumi” organizēšanas, biedru priekšrocību izstrādes un citiem biedrības attīstību saistītiem jautājumiem.

Asociācija dibināta 2003.gada, tā apvieno vairāk kā 40 reģiona tūrisma objektus un uzņēmējus, tūrisma speciālistus. Tās mērķis ir veidot tūrisma attīstībai labvēlīgu vidi un sekmēt mūsdienīgas, vidi saudzējošas tūrisma nozares attīstību Zemgalē. Tās tiek īstenots apkopojot informāciju un veidojot tūrisma maršrutu piedāvājumu ģeogrāfiskā teritorijā, kas aptver gan Zemgali, gan Sēliju kā tūrisma galamērķus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk informācijas:

www.travelzemgale.lv
par tūrisma piedāvājumu Zemgalē: https://www.facebook.com/Travelzemgale
par asociācijas un tūrisma nozares jaunumiem: https://www.facebook.com/zemgalesta

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.