Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

BJMK aicina uz grupas “Blind Shapes” koncertu un Disko balli

Projekta “Muzikālā Jelgava” gaitā, ko ar Jelgavas valstspilsētas pašvaldības atbalstu veido biedrība “Bērnu un jauniešu mūzikas klubs” (BJMK), 20. janvārī pulksten 19.00 “Melno cepurīšu Balerijā” notiks rokmūzikas koncerts, kurā savu oriģinālmūziku izpildīs grupa “Blind Shapes,” informē biedrības pārstāve Ieva Reinberga-Ramiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta ideja ir piedāvāt saistošus mūzikas pasākumus skolas vecuma jauniešiem, visos no pasākumiem kā viesmāksliniekus uzaicinot jelgavniekus, kas saistīti ar mūzikas pasauli, tādējādi paplašinot jauniešu redzējumu par kultūras un mūzikas norisēm un ar mūziku saistītām personībām Jelgavā.

Pretēji ierastajam, kad aktīvā koncertu dzīve klubos sākas vēlu vakarā un skolēniem jau jābūt mājās, šoreiz rokkoncerts notiek jauniešiem draudzīgā diennakts laikā pulksten 19.00. Aicināti visi, kuriem patīk skaļa mūzika: gan skolēni, gan studenti, gan ģimenes ar bērniem.

Šoreiz koncertā varēs iepazīt rokmūzikas grupu “Blind Shapes”, kuras sastāvā ir 4 jauni un talantīgi mūziķi, “BJMK Rokskolas” absolventi: Sandis Kallions (vokāls, ģitāra), Indars Markots (ģitāra), Kristiāns Štokmanis (bass) un Mārtiņš Vēveris (bungas).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņu mūzikā īpaši labi jūtama mīlestība pret 70. un 80. gadu roku. Līdz šim “Blind Shapes” ir izdevuši 2 singlus: “Through Space and Time” un “Fire It Up”. 2019. gada nogalē grupa izdeva savu debijas mini albumu „Through Space and Time”. Šobrīd „Blind Shapes” turpina darbu pie jaunā albuma. 

Ieeja koncertā ir bez maksas. Lai vakars būtu pavisam izdevies, organizatori iesaka ņemt līdzi skaidru naudu uzkodām, ko baudīt ērtajos “MCB” dīvānos. Projektu atbalsta “Melno Cepurīšu Balerija”.

Projekts “Muzikālā Jelgava” noslēgsies 27.janvārī, kad pulksten 19.00 “BJMK” telpās, Dobeles ielā 68, notiks Disko balle 80-to gadu stilā: dalībniekiem jāierodas atbilstošā apģērbā, skanēs 80-to gadu mūzika, būs iespēja dziedāt karaoke, fotografēties, pret ziedojumiem cienāties ar jauniešu sarūpētiem atspirdzinājumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta īstenotājs ir biedrība “Bērnu un jauniešu mūzikas klubs”, kas bērnu un jauniešu interesēs Jelgavā darbojas kopš 2004. gada. 2008. gadā dibināta Privātā mūzikas skola “BJMK Rokskola”, kas īsteno unikālu profesionālās ievirzes izglītības programmu “Rokmūzika”. Ikdienā sadarbojoties, top pasākumi bērniem un jauniešiem, tiek dotas iespējas jaunajiem mūziķiem un klausītājiem.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.