BK “Jelgava” Nacionālās līgas čempionātu atsāk ar pārliecinošu uzvaru

Basketbola klubs “Jelgava” izbraukuma spēlē ar pārliecinošu rezultātu 97:68 apspēlēja čempionāta debitantus BK “Talsi”.

19.novembrī ar vairākām spēlēm atsākās “Ramirent” Nacionālās Basketbola līgas čempionāts. Basketbola klubs “Jelgava” izbraukuma spēlē ar pārliecinošu rezultātu 97:68 apspēlēja čempionāta debitantus BK “Talsi”. Uzvarētāju rindās produktīvākie bija Uldis Feldmanis un Jānis Bērziņš.

Spēle iesākās ar viesu iniciatīvu, panākot nelielu pārsvaru.

Pirmās ceturtdaļas sestajā minūtē mājinieki rezultātu izlīdzināja un izvirzījās vadībā ar 15:12. Tā bija pēdējā reize, kad BK “Talsu” basketbolisti atradās vadībā. Pirmo ceturksni jelgavnieki noslēdza sev par labu 22:18, kā arī pārliecinoši uzvarēja visās atlikušajās – 24:13, 27:21 un 24:12, uzvarot visā spēlē ar 97:68.

Jelgavas kluba galvenais treneris Gatis Justovičs šajā spēlē deva iespēju visiem pieteiktajiem spēlētājiem, un arī visi atzīmējās ar punktu guvumu.

Rezultatīvākais spēlētājs BK “Jelgava” sastāvā bija uzbrucējs Uldis Feldmanis, kurš nepilnās 23 minūtēs guva 21 punktu un izcīnīja septiņas bumbas zem groziem. Komandas kapteinis Jānis Bērziņš realizēja piecus no sešiem tālmetieniem un kopumā sakrāja 20 punktus, bet Andra Justoviča kontā 19 punkti.

Basketbola klubs “Jelgava” izcīnīja ceturto uzvaru Nacionālās līgas čempionātā, joprojām saglabājot 1.vietu līgas Rietumu zonas turnīra tabulā.

Jelgavniekiem nākamā spēle paredzēta 23.novembrī Jelgavas sporta hallē pulksten 19,15 pret “Rīgas Tehnisko universitāti”.