BK “Jelgava” pieveic RTU basketbolistus

Edgars Krūmiņš

Pie trīspadsmitā panākuma tikusI BK “Jelgava” vienība, kas 18.februārī “Ramirent” Nacionālās Basketbola līgas regulārā čempionāta spēlē ar 81:76 apspēlēja Rīgas Tehniskās universitātes studentu komandu.

Pēc līdzīgas pirmās ceturtdaļas nākamajās divās jelgavnieki spilgti nodemonstrēja savu pārspēku pret līgas vienu no līgas vājākajām komandām, iekrājot 20 punktu pārsvaru. Lai arī pēdējā ceturtdaļā mājinieki centās samazināt iekrāto punktu deficiītu, jelgavnieki, izmantojot plašu sastāva rotāciju un nepārslogojot līderus, spēja noturēt uzvaru – 81:76.

Andris Justovičs, nospēlējot vien nepilnas 14 minūtes, kļuva par rezultatīvāko spēlētāju, gūstot 13 punktus. Kristaps Pļavnieks guva 12 punktus un veica astoņas rezultatīvas piespēles, bet Roberts Pāže un Uldis Feldmanis guva katrs attiecīgi 11 un 10 punktus. Olimpiskais čempions Edgars Krūmiņš šoreiz 12 minūšu laikā guva deviņus punktus un izcīnīja četras atlēcošās bumbas.

Trenera Gata Justoviča vadītā vienība joprojām “Ramirent” Nacionālās Basketbola līgas Rietumu zonas turnīra tabulā ieņem 2.vietu ar 13 uzvarām un diviem zaudējumiem.

Nākamais mačs jelgavniekiem plānots 22.februārī pulksten 20 Jelgavas sporta hallē pret “Liepāja/LSSS”.