BK “Jelgava” pirmajā 1/4 fināla spēlē izcīna uzvaru (FOTO)

“Ramirent” Nacionālās basketbola līgas ceturtdaļfināla sēriju uzsācis basketbola klubs “Jelgava”, kas 13.aprīlī Jelgavas sporta hallē 107:81 pieveica “Bausku” un sērijā līdz kādas komandas divām uzvarām izvirzījās vadībā 1 – 0. Sērijas otrā spēle paredzēta 20.aprīlī Bauskā, bet ja rezultāts būs neizšķirts, tad komandas aizvadīs trešo dueli.

Trenera Gata Justoviča vadītie vīri aizvadīja ļoti rezultatīvu pirmo puslaiku (30:21 un 31:16 pa ceturtdaļām) un pielika visas pūles, lai otrajā puslaikā intriga izpaliktu. Jelgavnieku plāns arī izdevās. Lai arī trešo ceturtdaļu abas vienības nospēlēja līdzīgi 21:21, nekas neliecināja, ka “Bauskai” izdosies atspēlēties. Par to liecināja arī tas, ka viesu komanda samērā ātri deva iespēju rezervistiem. Mača ceturto ceturtdaļu BK “Jelgava” vīri uzvarēja ar 25:23 un visu spēli ar 107:81.

Šoreiz līdera lomu uzbrukumā uzņēmās Uldis Feldmanis, kurš sakrāja 22 punktus, bet 20 punkti Kristapam Pļavniekam. Edgars Krūmiņš nieka nepilnās 13 minūtēs atzīmējās ar 18 punktiem, bet komandas kapteinis Jānis Bērziņš pievienoja vēl 14.

Sērijas otrā spēle tiks aizvadīta 20.aprīlī Bauskā. BK “Jelgavas” uzvaras gadījumā mūsu vīri iekļūs līgas pusfinālā, savukārt, ja “Bauska” spēs rezultātu izlīdzināt, būs jāaizvada sērijas trešais, izšķirošais mačs.