BK “Jelgava” sezonu iesāk ar uzvaru

29. septembra vakarā ar šovu un Latvijas himnu grupas “Citi zēni” dalībnieka Dagņa Roziņa izpildījumā Jelgavas sporta hallē atklāta “Ramirent” nacionālās līgas 2022./2023. gada sezona, pašreizējiem čempioniem BK “Jelgava” uzņemot bronzas medaļniekus BK “Kandava/Anzāģe”. Spēle noslēdzās ar mājinieku uzvaru, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Šosezon pie BK “Jelgava” stūres ir treneris Mārtiņš Liepa, kurš pirmajā spēlē uzticējās komandas pieredzējušajiem spēlētājiem. Lai gan veiksmīgas epizodes mijās ar “sausuma periodiem”, mājiniekiem tomēr izdevās pēdējā ceturtdaļā salauzt pretinieku pretestību un svinēt spēlē uzvaru ar rezultātu 73:63 (15:11, 12:8, 17:22, 29:22). Jelgavnieku rindās rezultatīvākie spēlētāji bija Kristaps Pļavnieks ar 20 punktiem, Armands Ginters ar 13 punktiem un Uldis Feldmanis ar 10 punktiem.

Nākamā spēle BK “Jelgava” būs 18. oktobrī pulksten 20 Jelgavas sporta hallē pret Bauskas komandu.