Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Brīvlaikā – uz “Lediņiem”

Lai bērni varētu saturīgi pavadīt brīvlaiku svaigā gaisā, rudens brīvlaikā no 25. līdz 27. oktobrim dažādas aktivitātes 1.–3. klašu skolēniem “Lediņos” sarūpējis Jelgavas jaunrades nams “Junda”. Pasākumi “Lediņos” notiks 25., 26. un 27. oktobrī no pulksten 10 līdz 16, un tiem iepriekš obligāti jāpiesakās. Lai aktivitātēs dotu iespēju piedalīties plašākam skolēnu lokam, katru bērnu var pieteikt tikai vienai dienai, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

25. oktobrī notiks tematiskās aktivitātes “Noķer sapni” ar radošo darbnīcu, komandu spēlēm un darbošanos ārā, 26. oktobrī būs “Velo diena” ar stafetēm, uzdevumiem, ceļu satiksmes noteikumu atkārtošanu, un šajā dienā “Lediņos” jāierodas ar velosipēdu. Bet 27. oktobrī plānota “Kino diena”, kurā bērni varēs noskatīsies filmu “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”, veidos paši savas filmas scenāriju un piedalīsies āra nodarbībās. Dalībniekiem nepieciešams laikapstākļiem atbilstošs apģērbs un līdzi pusdienu kārbiņa ar maltīti. Silta tēja būs nodrošināta.

Pieteikties aktivitātēm “Lediņos” var, sūtot e-pastu ar bērna vārdu, uzvārdu, klasi un vecāka tālruņa numuru uz e-pastu ledini@izglitiba.jelgava.lv. Ja jāpiesaka vairāki dalībnieki, par katru jānosūta atsevišķs e-pasts. Dalībnieku skaits ierobežots.

Savukārt jaunrades namā “Junda” Zemgales prospektā 7 pulciņi un nodarbības notiks arī skolēnu brīvlaikā.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.